Vážení zákazníci, tímto bychom Vás chtěli upozornit, že v pátek 29. 9. 2023 bude uzavřena vzorková prodejna. Objednávky z tohoto dne vyřídíme ihned v pondělí 2. 10. 2023. Těšíme se na Vaši návštěvu a děkujeme za pochopení.
1 hodnocení

ARTTEC SMARAGD 90 x 90 cm - Parní masážní sprchový box model 9 grape sklo 5 let záruka + stěrka na sklo zdarma

Sprchový box vystaven ve vzorkovně: ARTTEC s.r.o.

Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 20% na ekologické čistící prostředky a celý sortiment "přírodní produkty". Stačí do objednávky zadat slevový kód: PRIRODNI20

Sprchová třícestná baterie v ceně, možnost přikoupit termostatickou baterii.

Termostatická baterie třícestná             Sleva na přírodní produkty

Termo baterie k boxu ?
Montáž ?
Demontáž ?
Svoz a likvidace ?
Můžeme doručit do:
5.10.2023
Vlastní výroba sprchových boxů do 5 prac. dní
Kód: PAN04637
Značka: ARTTEC
66 290 Kč 54 785 Kč bez DPH
Kategorie: Parní boxy s nízkou vaničkou
Záruka: 5 let
? Šířka: 87 cm
? Délka: 87 cm
? Výška: 220 cm
? Šířka vstupu: 48 cm
? Výplň: Grape
? Půdorys: Čtverec
? Dle vaničky: S nízkou vaničkou
? Baterie: trojcestná baterie
? Strop: Se stropem
? Typ boxu: Parní box s masáží
? Hmotnost: 130 kg
? Požadované vlastnosti: Vanička
? Typ zboží: Běžná cena
Smaragd parní model 9
Novinka Záruka 5 let Vlastní výroba

navod-k-obsluze

ARTTEC SMARAGD - parní masážní sprchový box MODEL 9 grape

ODBORNÁ MONTÁŽ- Při využití možnosti montáže našimi techniky získáváte prodlouženou záruku na 6 let.

Navíc ušetřete díky zvýhodněné sazbě DPH 15%. Pro ceník služeb klikněte zde.

Nejvyšší řadou ze série SMARAGD je parní sprchový box s masážními tryskami. Jedná se tedy o sprchové a masážní zařízení s vlastnostmi parní sauny. Základem tohoto boxu je kvalitní čtvercová vanička z litého mramoru (87 x 87 x 3 cm), která je usazena na ocelovém rámu se stavěcími nožičkami. Díky ocelovému rámu a použití kvalitního materiálu dosahuje vanička z litého mramoru nosnosti 300 kg. Rám sprchové vaničky je zakryt krycím panelem o výšce 10 cm. Panel je vyroben ze stejného povrchového materiálu jako vanička, nevznikají tak žádné barevné rozdíly. Přední panel je odnímatelný a je tedy možno v případě potřeby dostat se k sifonu nejen z horní, ale i ze spodní strany. Nášlap na vaničku je ve výšce 13 cm a pohodlný vstup do parního sprchového boxu je zajištěn nadstandardní šířkou vstupu o velikosti 48 cm. Bezpečnostní tvrzené skla o tloušťce 5 mm jsou vsazeny do elegantního hliníkového rámu. Hliníkový rám je odolný vůči korozi. Posuvné dveře jsou osazeny zdvojenými pojezdovými kolečky pro snadné otevírání. Spodní kolečka jsou vyklápěcí pro jednoduchou údržbu. Zadní skla parního boxu jsou super bílá neprůhledná.

Hlavní středový panel s ovládáním celého systému parního sprchového boxu, je vyroben stejně jako přední krycí panel k vaničce z kompozitního materiálu, který se používá v leteckém průmyslu. Vůči dříve používané polyesterové pryskyřici je kompozitní materiál ekologičtější, lépe zpracovatelný a při stejné tloušťce výrobku pevnější. Je to také důvod, proč můžeme dosáhnout tak dokonalé povrchové úpravy. Na tomto středovém panelu je umístěno sedátko, které má minimum zákoutí a díky hladkému provedení je velice snadná údržba. Nad sedátkem je umístěno šest masážních trysek, které je možno individuálně rozmístit při výrobě dle přání zákazníka. Nad masážními tryskami je umístěna třícestná baterie s přepínačem. Přepínač slouží při sprchování v boxu k navolení a zapnutí ruční sprchy, masážních trysek, nebo horní stropní hlavové sprchy. Do parního sprchového boxu je možno za příplatek nainstalovat i třícestnou termostatickou baterii. Díky této baterii si navolíte přesnou teplotu vody, kterou požadujete a nehrozí tak žádné kolísání teploty vody. Termostatická baterie je navíc v tomto boxu vybavena pojistkou, díky které nehrozí opaření horkou vodou.

Na středovém panelu je také umístěno ovládání s displejem, na kterém navolíte všechny funkce související s parní lázní. V parním boxu můžete využít stropního světla, rádia ve kterém si můžete uložit svoje oblíbené radiostanice, případně můžete box spárovat s vaším mobilním telefonem pomocí bluetooth a pouštět tak oblíbenou hudbu přímo z telefonu. Z boxu je taktéž možno uskutečnit telefonní hovor, díky integrovanému mikrofonu v parním boxu. 

Jak udělat ze sprchového boxu parní saunu? Jednoduše zapnete funkci parního vyvíječe, nastavíte dobu kterou chcete v parní lázni strávit a jako posledním údajem bude teplota páry v boxu, která se dá nastavit v rozmezí 25 - 60 stupňů. Po potvrzení se parní box začne plnit párou a během 5 - 10 minut (záleží na zvolené teplotě páry) je box připraven k použití. Vlhkost vzduchu v parní lázni dosahuje 100%.

Tyto doplňky předurčují používání sprchového boxu jako relaxační zařízení, které zajistí uvolnění psychického a tělesného napětí. Pára způsobí, že všechny póry na těle se otevřou a spolu s potem odchází i tam nahromaděné toxiny. Proud chladné vody ze sprchy pak vše spláchne, póry se stáhnou a zbývá jen zabalit se do bílé bavlněné osušky či froté pláště a ještě cca 20 min. v klidu relaxovat. Pobyt v páře by neměl přesahovat 15 – 20 min.. Účinnost zvyšuje použití aromatického esenciálního oleje s vaší oblíbenou vůní. Několik kapek na tamponu volně loženého v prostoru boxu vás, spolu s parní koupelí, vrátí do psychické a fyzické pohody. Vybírat můžete z mnoha druhů esenciálních olejů ZDE. Nejen to, zařízení lze s úspěchem používat i jako prevenci odolnosti organizmu proti chřipce, viróze a nemoci z nachlazení. S úspěchem pomáhá i při odstraňování celulitidy a nadváhy.

Pokud už dojde k tomu, že organizmus se neubrání a podlehne nějaké formě virózy, chřipky či respiračnímu problému (kašel, rýma), pak parní box je připraven spolu s použitím příslušného aromatického esenciálního oleje pomoci při návratu do zdravotní rovnováhy. Nápomocná Vám může být tabulka esenciálních olejů ZDE.

NAT00029-Citronový eukalyptus NAT00035-HeřmánekNAT00011-LavandinNAT00006-Skalní růže

Investice do koupelnového zařízení – parního boxu se vám rychle vrátí v podobě ušetřeného času návštěvou sauny mimo domov a nemalého poplatku za tuto službu.

Parní koupel nedoporučujeme používat pro děti do 12 let věku.

Před použitím parní koupele při diagnostikovaných kardiovaskulárních nebo bronchiálních (astma) problémech je nutná konzultace s lékařem.

Sprchový box s rozměry 87 x 87 x 220 cm se snadno instaluje i do velmi malých prostorů koupelen v panelových domech. Možnost připojení na společnou vzduchotechniku v domě.

Bezproblémová údržba nejen námi nabízenými čisticími prostředky značky Briochin nebo Nanoprodukty šetřícími životní prostředí. Výhodou parního boxu ARTTEC SMARAGD jsou i zdvojená horní kolečka, která umožňují pohodlné otevírání a zavírání. Údržbu a čištění usnadňuje systém vyklápění dveří ve spodní části. V porovnání  s klasickou a infrasaunou nižší spotřeba energie.

                                        bri76            bri177__020529700_1725_21022018

Technické údaje:

 • Rozměr: 87 x 87 x 220 cm
 • Šířka vstupu: 48 cm
 • Typ skla: 5mm bezpečnostní grape sklo, zadní sklo super bílé neprůhledné
 • Provedení profilu: leštěný hliník
 • Provedení vaničky: 13 cm, litý mramor, bílá (výška je včetně panelu)

Výhody:

 • nulový prohyb
 • udržuje teplotu okolí, proto nestudí a je velmi příjemná na dotek
 • nosnost až 300 kg
 • plynulá regulace teploty páry v boxu (25-60 °C)
 • výborné zvukově - tepelné izolační vlastnosti
 • rovný a hladký neklouzavý povrch
 • otvor pro sifon 90 mm
 • panel vyrábíme ze stejného povrchového materiálu jako vaničku a proto nevznikají ani po delším používání barevné rozdíly
 • díky vlastní profesionální laminaci je panel velmi robustní a přesný
 • záruka 5 let

Vybavení:

 • třícestná baterie
 • ruční sprcha s držákem
 • 6 ks masážních trysek
 • polička
 • rádio
 • mikrofon
 • bluetooth připojení pro telefonování a poslech oblíbené hudby
 • ventilátor
 • parní vyvíječ
 • vanička z litého mramoru 
 • rám vaničky
 • sifon
 • zdvojená horní kolečka
 • vycvakávací kolečko dole
 • vestavěné sedátko
 • strop
 • stropní sprcha Ø 20 cm
 • vyrovnávací lišta na zeď

 Představujeme:

Přijďte se podívat do naší vzorkovny. Vše si můžete vyzkoušet, detailně prohlédnout a přesvědčit se o kvalitě naší výroby.

V naší vzorkovně jsou vystaveny termo boxy, parní sauny, masážní a sprchové boxy. U boxů můžete volit z několika variant a tyto varianty dále upravovat dle specifických požadavků. Nově zapojen plně funkční parní box se světlem k vyzkoušení. Pro ty, co preferují spíše sprchování ideální volba. Obyčejné sprchování se tak pro Vás může stát nevšedním zážitkem.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme česká firma ARTTEC, která se již 25 let zabývá výrobou a prodejem sanitárního zařízení. V naší výrobní hale v Tetčicích vyrábíme kvalitní vířivé vany, masážní boxy, hydromasážní vany, sprchové boxy a termo boxy. Pro ty nejnáročnější zákazníky máme v nabídce parní lázně a jako světovou novinku hydromasážní vany se světelnou terapií (chromoterapie). Naše vybrané produkty si můžete prohlédnout i na vzorkovně přímo v Tetčicích, kde vám náš personál rád poskytne potřebné informace.

Jelikož jsme výrobci, plně dohlížíme na kvalitu materiálů a zpracování produktů. O tom, že si za svojí prací stojíme, svědčí záruka na 5 let. Naší předností je možnost upravit box či vanu podle přání zákazníka, kterému tak můžeme připravit zařízení na míru. Zájemce si tak může nakombinovat různé systémy, aby plně odpovídaly jeho požadavkům (např. kombinování masážních trysek, termo baterií, chromoterapie atp.). Pokud potřebujete konzultaci, neváhejte se na nás obrátit, k dispozici jsme mimo jiné i na online chatu, který je zpřístupněný na našich stránkách.

Naše firma nabízí i službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mít starosti se zapojením a zprovozněním. Servis po domluvě přijede, zařízení zapojí a vysvětlí jeho používání. Jako bonus při využití odborné montáže získáte prodlouženou záruku na 6 let. Kromě výše zmíněných produktů se firma dále zabývá prodejem širokého spektra sprchových dveří do niky, vaniček a sprchových koutů. Naše nabídka zboží je rozmanitá a vy si můžete vybrat podle různých parametrů – velikost vaničky, její výška, nabízíme široký výběr velikostí a typů sprchových dveří, včetně výběru typu skla.

Pro kompletní doplnění sortimentu, který přímo láká k relaxaci, nabízíme přírodní kosmetiku a vonné olejíčky pro prohloubení zážitku z koupele. V našich zařízeních si tak můžete kromě běžné očisty těla dopřát i aromaterapii, masáž těla pomocí trysek nebo vířivou koupel. To vše můžete doplnit i světelnou terapií, nebo v případě parního boxu saunou.

Naše firma vám také poskytne návod na údržbu zakoupeného zboží tak, aby vám správně fungovalo a vy jste mohli naše produkty co nejdéle používat. K údržbě a čištění van i sprchových koutů nabízíme ekologické čistící prostředky od francouzské firmy Briochin. Jejich obliba tkví ve snadném a efektivním použití, ale i v tom, že nejsou testovány na zvířatech a nezatěžují přírodu.

Produkty si můžete prohlédnout na našich webových stránkách www.arttec.cz.