Wellness v pohodlí u Vás doma

Toužíte mít doma vlastní vířivou vanu, nebo parní saunu, která je kombinovaná s masážním boxem? Teď je ta správná doba vytvořit si doma vlastní relaxační místnost, kterou můžete navštěvovat kdykoliv chcete. Nemusíte být nešťastní, že je v současné situaci omezován provoz fitness center a zařízeních sloužících k relaxaci a rehabilitaci. Pořiďte si adekvátní náhradu v podobě koupelnového zařízení se zabudovanou technologií, které plně v domácích podmínkách nahradí saunu, vodní masáže, relaxační a rehabilitační koupele. Vložená investice se vám rychle vrátí úsporou nákladů a času. Navíc tato zařízení jsou snadno zabudovatelná a nepotřebují velké prostory.

Banner 970x210

Firma ARTTEC se zabývá výrobou koupelnového vybavení již 25 let. Za tuto dobu má ve svém repertoáru velké množství koupelnových relaxačních zařízení, které se dají různě kombinovat, či upravovat dle přání zákazníka. Tyto produkty jsou české výroby. Ta probíhá nedaleko Brna v Tetčicích, kde je též možno navštívit vzorkovnu a celý sortiment shlédnout na vlastní oči a osahat si jej. Jsou zde k vidění parní lázně, vířivé vany, masážní boxy, termo boxy, hydromasážní vany se světelnou terapií, sprchové kouty a dveře. Nově je možno vidět na vzorkovně zapojený a tím pádem plně funkční parní box a hydromasážní vana se světelnou terapií.

 

Technologie jsou inspirovány u našich předků. Již staří Římané, Číňané a Řekové využívali prastaré umění holistického léčení. Vše je zabaleno do moderního kabátku, ale způsob zůstává stejný. K využívání parních lázní, chromoterapie a aromaterapie spojené s vodní masáží pro relaxaci, rehabilitaci a obnovu zdravotní rovnováhy mají všechny naše výrobky zabudované technologie dovolující tyto metody plně využívat i doma. Jsou to metody, které jsou stále považovány za alternativní a klasická medicína je k nim skeptická. I když se situace velmi rychle mění a využívání těchto technologií má velký význam při urychlení rekonvalescence z různých zdravotních problémů. Činí se tak bez aplikace chemických léčivých prostředků a tělo se postupně dostane do zdravotní rovnováhy.

 

Nejširší záběr používání je pro relaxaci celého těla a mysli. Co může být lepšího než přijít domů po náročném pracovním dni a hned zamířit do své luxusní domácí vířivé vany, nebo parní sauny. Doma si navodíte atmosféru přesně takovou jakou potřebujete, třeba puštěním relaxační hudby, případně můžete prožitek ještě více prohloubit pomocí aromaterapie a přidat do své koupele oblíbenou vůni esenciálního olejíčku. Toto vše nerušeně v pohodlí domova. Žádný stres při cestování do vzdálených wellness center, kde Vás mohou ostatní relaxující rušit.

 

Jak docílit vytvoření domácí oázy klidu i u vás doma? Je to jednoduché, firma ARTTEC má široké spektrum těchto zařízení, takže je z čeho vybírat. Jelikož celá výroba probíhá v České republice je možno dělat nejrůznější úpravy a doladění dle zákazníkových požadavků na míru. Samozřejmostí je i možnost odborné montáže a s tím spjaté další zákaznické výhody (například prodloužená záruka na 6 let).

 

Výčet nejoblíbenějších relaxačních zařízení. Jedná se o:

Závěrem si tedy shrňme jaké výhody domácí wellness přináší:

  • Jen pár kroků (nemusíte nikam cestovat)
  • Přístup kdykoliv (brzo ráno, pozdě večer, či při apokalypse)
  • Cena (pořizovací náklady se Vám vrátí úsporou času a vstupného)
  • Wellness tak jak chcete (vyberete si takové relaxační prvky, které využijete)
  • Soukromí (již žádné cizí obtěžující osoby při relaxaci)
  • Komfort bydlení (slovo domov získá na hodnotě)

 

Pro inspiraci navštivte náš web www.arttec.cz.

Pokud máte jakékoliv otázky rádi Vám je zodpovíme. Pište na e-mail: stanislav.sochor@arttec.cz, nebo tel.: 546 422 114

 

Přejeme krásný den

ARTTEC S.R.O.