6 hodnocení

Čisticí prostředek SANICLEAN pro koupelnu a hydromasážní systém vany

Speciální čistič na sprchové kouty, masážní vany včetně hydromasážního systému a na všechny povrchy k údržbě zasažené vodním kamenem, 250 ml.

Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: NAN00002
Značka: ARTTEC
199 Kč –15 % 169 Kč 140 Kč bez DPH
Kategorie: Ochrana koupelny a všech povrchů v ní
Záruka: 2 roky
? Druh: Gely
? Objem: 0.25 l
? Hmotnost: 0,3 kg
? Typ zboží: Běžná cena
Saniclean 1
Tip
199 Kč –15 %

SANICLEAN

Speciální šetrný čistič na sprchové kouty, masážní vany a veškerý povrch zasažený vodním kamenem, 250 ml. SANICLEAN je univerzální koncentrovaný čisticí prostředek s dezinfekčním účinkem pro každý povrch v domácnosti.

 

Určeno pro:

 • Potravinářský průmysl
 • Kanceláře
 • Koupelny
 • Laboratoře
 • Nemocnice

 

Výhody:

 • Velice účinnýSANICLEAN je určen pro odstranění mastnot, olejů a špíny z postižených povrchů rychle a bez mechanického zásahu.
 • Snadná příprava - Čisticí přípravek je univerzální koncentrovaná tekutina, ředitelný vodou. Dávkování je na základě typu a intenzity znečištění. Nahrazuje tedy různé specializované čističe.
 • Jednoduše čistí - Odmašťuje nerezový povrch, filtry, obklady, pracovní plochy, kuchyňská vybavení, podlahy, sanitární techniku, vhodný i pro čištění hydromasážního systému masážních van.
 • Dezinfikuje - Běžným postupem odstraňuje 80-90 % bakterií. Pro úplné odstranění bakteriálních zárodků je potřeba nechat působit přípravek delší dobu. Obsahuje kvartérní amoniové prvky pro zničení bakterií nebo jiných mikroorganismů při jediné operaci.

 

Dávkování:

 • Klasické čištění - 1 díl přípravku v 30 dílech vody
 • Odsavače a filtry - 1 díl přípravku v 15 dílech vody
 • Čištění systému van - 1 díl přípravku v 450 dílech vody
 • Nerezová ocel - 1 díl přípravku v 45 dílech vody
 • Podlahy - 1 díl přípravku v 80 dílech vody
 • Sklo a okna - 1 díl přípravku v 150 dílech vody

 

Složení:

<5% neiontové povrchově aktivní látky, anorganické kyseliny, inhibitory, solubilizátory, barviva a parfémy

Obsahuje <10% kyselina fosforečná, laurylethersulfát sodný, benzensulfonová kyselina, C10-13-alkyl deriváty, sodné soli.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme česká firma ARTTEC, která se již 25 let zabývá výrobou a prodejem sanitárního zařízení. V naší výrobní hale v Tetčicích vyrábíme kvalitní vířivé vany, masážní boxy, hydromasážní vany, sprchové boxy a termo boxy. Pro ty nejnáročnější zákazníky máme v nabídce parní lázně a jako světovou novinku hydromasážní vany se světelnou terapií (chromoterapie). Naše vybrané produkty si můžete prohlédnout i na vzorkovně přímo v Tetčicích, kde vám náš personál rád poskytne potřebné informace.

Jelikož jsme výrobci, plně dohlížíme na kvalitu materiálů a zpracování produktů. O tom, že si za svojí prací stojíme, svědčí záruka na 5 let. Naší předností je možnost upravit box či vanu podle přání zákazníka, kterému tak můžeme připravit zařízení na míru. Zájemce si tak může nakombinovat různé systémy, aby plně odpovídaly jeho požadavkům (např. kombinování masážních trysek, termo baterií, chromoterapie atp.). Pokud potřebujete konzultaci, neváhejte se na nás obrátit, k dispozici jsme mimo jiné i na online chatu, který je zpřístupněný na našich stránkách.

Naše firma nabízí i službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mít starosti se zapojením a zprovozněním. Servis po domluvě přijede, zařízení zapojí a vysvětlí jeho používání. Jako bonus při využití odborné montáže získáte prodlouženou záruku na 6 let. Kromě výše zmíněných produktů se firma dále zabývá prodejem širokého spektra sprchových dveří do niky, vaniček a sprchových koutů. Naše nabídka zboží je rozmanitá a vy si můžete vybrat podle různých parametrů – velikost vaničky, její výška, nabízíme široký výběr velikostí a typů sprchových dveří, včetně výběru typu skla.

Pro kompletní doplnění sortimentu, který přímo láká k relaxaci, nabízíme přírodní kosmetiku a vonné olejíčky pro prohloubení zážitku z koupele. V našich zařízeních si tak můžete kromě běžné očisty těla dopřát i aromaterapii, masáž těla pomocí trysek nebo vířivou koupel. To vše můžete doplnit i světelnou terapií, nebo v případě parního boxu saunou.

Naše firma vám také poskytne návod na údržbu zakoupeného zboží tak, aby vám správně fungovalo a vy jste mohli naše produkty co nejdéle používat. K údržbě a čištění van i sprchových koutů nabízíme ekologické čistící prostředky od francouzské firmy Briochin. Jejich obliba tkví ve snadném a efektivním použití, ale i v tom, že nejsou testovány na zvířatech a nezatěžují přírodu.

Produkty si můžete prohlédnout na našich webových stránkách www.arttec.cz.