4 hodnocení

ARTTEC Difuzér CENTALIA LED osvětlení 300 ml

Výhody vašich éterických olejů jsou zachovány. Znovuobjevte všechny jejich ctnosti a čichové potěšení

 • Aroma difuzér CENTALIA v designu hnědého dřeva
 • Provoní celý dům či byt a vyčistí vzduch
 • Disponuje automatickým vypnutím v případě, že dojde v nádržce voda
 • LED osvětlení se 7 barvami
 • Nádržka na 300 ml vody
 • Difuzér vydrží v plném provozu až 10 hodin
 • Výběr ze dvou variant mlhy silná/slabá
 • Lze využít také jako zvlhčovač vzduchu
 • Časovač lze nastavit na 1 hodinu, 2 hodiny, 3 hodiny, nebo nepřetržitý provoz
 • Přístroj je naprosto tichý
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: NAT00073
Značka: ARTTEC
990 Kč 818 Kč bez DPH
Kategorie: Esenciální oleje
Záruka: 2 roky
? Objem: 300 ml
? Barva: Hnědá
? Hmotnost: 1 kg
Osvětlení: LED
? Požadované vlastnosti: Časovač
? Typ zboží: Běžná cena

Difuzer Centalia

Výhody vašich éterických olejů jsou zachovány. Znovuobjevte všechny jejich ctnosti a čichové potěšení

Díky procesu ultrazvukové difúze / mlhy, difuzor CENTALIA uvolňuje, aniž by musel zahřívat aromatické molekuly éterických olejů. Tím se zachovají všechny jejich terapeutické a čichové vlastnosti. Velmi snadno se používá, jeho kryt lze snadno odstranit. Éterické oleje obsahují synergie s vodou (studená mlha). Vychutnejte si více než 7 světelných atmosfér. Je z čeho vybírat (silně, nebo slabě). Aroma difuzor může pojmout 300 ml vody a pracovat až 10 hodin nepřetržitého výkonu. Když dojde voda, automaticky se zastaví.

Specifikace:

 • Aroma difuzér CENTALIA v designu hnědého dřeva
 • Provoní celý dům či byt a vyčistí vzduch
 • Disponuje automatickým vypnutím v případě, že dojde v nádržce voda
 • LED osvětlení se 7 barvami
 • Nádržka na 300 ml vody
 • Difuzér vydrží v plném provozu až 10 hodin
 • Výběr ze dvou variant mlhy silná/slabá
 • Lze využít také jako zvlhčovač vzduchu
 • Časovač lze nastavit na 1 hodinu, 2 hodiny, 3 hodiny, nebo nepřetržitý provoz
 • Přístroj je tichý

Doporučujeme vyzkoušet olejíčky oblíbeny našimi zákazníky.

 

Skalní růže     Černý smrk composition-aromatique-pour-diffuseur-anti-moustiques           Citronový eukalyptus NAT00018-Borovice lesní 

 

Výhody:

Ultrasonické aroma difuzéry jsou šetrnější k vonným esenciálním olejíčkům, protože produkují studenou páru. Nedochází k zahřívání aromaterapeutických olejů, a ztrátě účinných látek. Pár kapek esence stačí nakapat do po rysku naplněného zásobníku na vodu. Po zapnutí ultrasonického aroma difuzéru začne kmitat (ultrazvukovou rychlostí) keramická destička. Molekuly vody se přemění na studenou páru a stoupají do okolního prostoru horním průduchem. Při používání ultrasonického aroma difuzéru vzniká zajímavý kouřový efekt, který je ještě více umocněn světlem.

Difuzér umožňuje nastavit délku parního módu. Je vybaven LED světlem, ze kterého je možno vybrat 7 odstínů barev. Barvy se dají nastavit buď do pevného režimu kdy svítí požadovaná barva, případně umožňuje mód plynule měnící se spektrum všech barev. Toto barevné spektrum však nepůsobí nijak rušivě, jen umocňuje atmosféru a požitek z aromaterapie.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme česká firma ARTTEC, která se již 25 let zabývá výrobou a prodejem sanitárního zařízení. V naší výrobní hale v Tetčicích vyrábíme kvalitní vířivé vany, masážní boxy, hydromasážní vany, sprchové boxy a termo boxy. Pro ty nejnáročnější zákazníky máme v nabídce parní lázně a jako světovou novinku hydromasážní vany se světelnou terapií (chromoterapie). Naše vybrané produkty si můžete prohlédnout i na vzorkovně přímo v Tetčicích, kde vám náš personál rád poskytne potřebné informace.

Jelikož jsme výrobci, plně dohlížíme na kvalitu materiálů a zpracování produktů. O tom, že si za svojí prací stojíme, svědčí záruka na 5 let. Naší předností je možnost upravit box či vanu podle přání zákazníka, kterému tak můžeme připravit zařízení na míru. Zájemce si tak může nakombinovat různé systémy, aby plně odpovídaly jeho požadavkům (např. kombinování masážních trysek, termo baterií, chromoterapie atp.). Pokud potřebujete konzultaci, neváhejte se na nás obrátit, k dispozici jsme mimo jiné i na online chatu, který je zpřístupněný na našich stránkách.

Naše firma nabízí i službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mít starosti se zapojením a zprovozněním. Servis po domluvě přijede, zařízení zapojí a vysvětlí jeho používání. Jako bonus při využití odborné montáže získáte prodlouženou záruku na 6 let. Kromě výše zmíněných produktů se firma dále zabývá prodejem širokého spektra sprchových dveří do niky, vaniček a sprchových koutů. Naše nabídka zboží je rozmanitá a vy si můžete vybrat podle různých parametrů – velikost vaničky, její výška, nabízíme široký výběr velikostí a typů sprchových dveří, včetně výběru typu skla.

Pro kompletní doplnění sortimentu, který přímo láká k relaxaci, nabízíme přírodní kosmetiku a vonné olejíčky pro prohloubení zážitku z koupele. V našich zařízeních si tak můžete kromě běžné očisty těla dopřát i aromaterapii, masáž těla pomocí trysek nebo vířivou koupel. To vše můžete doplnit i světelnou terapií, nebo v případě parního boxu saunou.

Naše firma vám také poskytne návod na údržbu zakoupeného zboží tak, aby vám správně fungovalo a vy jste mohli naše produkty co nejdéle používat. K údržbě a čištění van i sprchových koutů nabízíme ekologické čistící prostředky od francouzské firmy Briochin. Jejich obliba tkví ve snadném a efektivním použití, ale i v tom, že nejsou testovány na zvířatech a nezatěžují přírodu.

Produkty si můžete prohlédnout na našich webových stránkách www.arttec.cz.