1 hodnocení

ARTTEC přírodní vonný olej Cedr atlantský 10 ml

100% čistý esenciální olej  

Několik kapek do aromalampy stačí, aby se rozvinula silná sladce dřevitá balzámová vůně s kafrovým nádechem, podporující sebevědomí, pocit síly a přispívající k uvolnění, posiluje vůli a odolnost vůči vnějšímu tlaku. Uklidňuje a harmonizuje psychiku. Při léčitelství je éterický olej prospěšný pro onemocnění dýchacích cest.

Esenciální olejíčky můžete také využít při relaxační koupeli, například v našich masážních vanách se světelnou terapií.

Masážní vana se světlem, vířivé vany, Arttec

Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: NAT00005
Značka: ARTTEC
179 Kč 148 Kč bez DPH
Kategorie: Esenciální oleje
Záruka: 2 roky
? Použití: Aromalampa, Difuzér, Potírání, Koupel, Inhalace, Sauna/parní box, Masáž, Obklady
? Objem: 10 ml
? Hmotnost: 0,1 kg
Typ olejíčku: Přírodní esenciální olej
? Typ zboží: Běžná cena

Cedr atlantský (Cedrus atlantica), Céder atlantický, 10ml

100% čistý esenciální olej

Také atlaský - pocházející z pohoří Atlas (cedrus atlantica)

Cedr atlantský je z rodu horských dlouhověkých (může to být až 1000 let) jehličnatých stálezelených stromů dosahujících mohutného vzrůstu. Z jeho dřeva se vyrábí cedrový olej. Staří Egypťané věřili, že jeho vůně umožňuje znovuzrození a při balzamování jím natírali zemřelé. V současnosti se používá především dřevo a cedrový olej v aromaterapii. Několik kapek do aromalampy stačí, aby se rozvinula silná sladce dřevitá balzámová vůně s kafrovým nádechem, podporující sebevědomí, pocit síly a přispívající k uvolnění, posiluje vůli a odolnost vůči vnějšímu tlaku. Uklidňuje a harmonizuje psychiku. Při léčitelství je éterický olej prospěšný pro onemocnění dýchacích cest (bronchitida, astma), pomáhá rozpouštět hleny. Vtírá se do pokožky při bolesti svalů, celulitidě, aktivuje lymfatický systém a odstraňuje otoky.

 

Nepoužívat v těhotenství a při kojení, dětem do 6 let 1/4 doporučených kapek, od 6 - 12 let 1/2 doporučeného dávkování. Jen k zevnímu použití. Ošetřenou pokožku nevystavovat slunečnímu záření. Cedrové dřevo působí v šatníku jako repelent proti šatnímu molu.

 

Aplikace
Dávkování
Masáž + (smíchat 6 kapek s 5 ml olivového extra panenského oleje)
Aromalampa +
Difuzér +
Potírání + (neředěný esenciální olej, pouze ale na malou plochu kůže)
Koupel + (12 kapek do připravené vanové lázně)
Obklady + (6 kapek do 1 l teplé vody)
Inhalace + (3 kapky do 3-5 dcl horké vody)
Výplach úst -
Sauna/parní box + (6 kapek na tampon volně položený v prostoru)


Esenciální olej je určen jen k zevnímu použití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme česká firma ARTTEC, která se již 25 let zabývá výrobou a prodejem sanitárního zařízení. V naší výrobní hale v Tetčicích vyrábíme kvalitní vířivé vany, masážní boxy, hydromasážní vany, sprchové boxy a termo boxy. Pro ty nejnáročnější zákazníky máme v nabídce parní lázně a jako světovou novinku hydromasážní vany se světelnou terapií (chromoterapie). Naše vybrané produkty si můžete prohlédnout i na vzorkovně přímo v Tetčicích, kde vám náš personál rád poskytne potřebné informace.

Jelikož jsme výrobci, plně dohlížíme na kvalitu materiálů a zpracování produktů. O tom, že si za svojí prací stojíme, svědčí záruka na 5 let. Naší předností je možnost upravit box či vanu podle přání zákazníka, kterému tak můžeme připravit zařízení na míru. Zájemce si tak může nakombinovat různé systémy, aby plně odpovídaly jeho požadavkům (např. kombinování masážních trysek, termo baterií, chromoterapie atp.). Pokud potřebujete konzultaci, neváhejte se na nás obrátit, k dispozici jsme mimo jiné i na online chatu, který je zpřístupněný na našich stránkách.

Naše firma nabízí i službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mít starosti se zapojením a zprovozněním. Servis po domluvě přijede, zařízení zapojí a vysvětlí jeho používání. Jako bonus při využití odborné montáže získáte prodlouženou záruku na 6 let. Kromě výše zmíněných produktů se firma dále zabývá prodejem širokého spektra sprchových dveří do niky, vaniček a sprchových koutů. Naše nabídka zboží je rozmanitá a vy si můžete vybrat podle různých parametrů – velikost vaničky, její výška, nabízíme široký výběr velikostí a typů sprchových dveří, včetně výběru typu skla.

Pro kompletní doplnění sortimentu, který přímo láká k relaxaci, nabízíme přírodní kosmetiku a vonné olejíčky pro prohloubení zážitku z koupele. V našich zařízeních si tak můžete kromě běžné očisty těla dopřát i aromaterapii, masáž těla pomocí trysek nebo vířivou koupel. To vše můžete doplnit i světelnou terapií, nebo v případě parního boxu saunou.

Naše firma vám také poskytne návod na údržbu zakoupeného zboží tak, aby vám správně fungovalo a vy jste mohli naše produkty co nejdéle používat. K údržbě a čištění van i sprchových koutů nabízíme ekologické čistící prostředky od francouzské firmy Briochin. Jejich obliba tkví ve snadném a efektivním použití, ale i v tom, že nejsou testovány na zvířatech a nezatěžují přírodu.

Produkty si můžete prohlédnout na našich webových stránkách www.arttec.cz.