1 hodnocení

ARTTEC přírodní vonný olej Dobromysl - Oregáno bio 10 ml

100% čistý esenciální olej

V léčitelství se používá pro své antiseptické (zamezení vývoje choroboplodných zárodků) a protizánětlivé účinky, usnadňuje odkašlávání a zvyšuje vyměšování žluči. Používá se i na obklady a osvěžující koupele.

Esenciální olejíčky můžete také využít při relaxační koupeli, například v našich masážních vanách se světelnou terapií.

Masážní vana se světlem, vířivé vany, Arttec

Můžeme doručit do:
21.10.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: NAT00016
Značka: ARTTEC
348 Kč 288 Kč bez DPH
Kategorie: Esenciální oleje
Záruka: 2 roky
? Použití: Aromalampa, Difuzér, Potírání, Koupel, Inhalace, Výplach úst, Sauna/parní box, Obklady
? Objem: 10 ml
? Hmotnost: 0,1 kg
Typ olejíčku: Přírodní esenciální olej
? Typ zboží: Běžná cena
Položka byla vyprodána…

Dobromysl - Oregáno bio (Origanum compactum), Pamajorán - Oregáno , 10ml

100% čistý esenciální olej

Dobromysl, v současnosti pěstovaná ve Středomoří, se uplatňuje v kuchyni jako koření oregáno. Je součástí provensálského koření. Uplatňuje se též v kosmetice a při výrobě mýdel. Původní areál rozšíření byl v oblasti Středomoří, začala se však pěstovat již od antiky a rozšířila se i do ostatních oblastí Evropy, včetně ČR, kde i zplaněla. Původní je i v Malé Asii, na Kavkaze, Blízkém východě, Íránu, nižších polohách Himálaje, v jižní Číně a na Tchaj-wanu. Zavlečena byla i do severní Ameriky.

 

V léčitelství se používá pro své antiseptické (zamezení vývoje choroboplodných zárodků) a protizánětlivé účinky, usnadňuje odkašlávání a zvyšuje vyměšování žluči. Droga je silným prostředkem uvolňujícím křečovité stažení hladkého svalstva (spazmolytikum). Používá se i na obklady a osvěžující koupele. Je mimořádně účinná při léčbě a prevenci žaludečních, střevních a žlučníkových poruch. Při astmatu snižuje pocit úzkosti, působí při nespavosti. Lze ji aplikovat i při některých psychických poruchách, hysterii a při poruchách v sexuální oblasti.

 

Aplikace
Dávkování
Masáž -
Aromalampa + (6 kapek podle prostředí) vytváří pocit jistoty, navozuje dobrou náladu
Difuzér + (podle návodu výrobce)
Potírání + na různá poranění jako antiseptikum a na již projevené záněty
Koupel + (12 kapek do připravené vanové lázně) trávící a střevní potíže, relaxace
Obklady + (5 kapek do 1 l teplé vody) záněty na povrchu těla většího rozsahu
Inhalace + (3 kapky do 3-5 dcl horké vody) astma, nespavost, psychické poruchy, uvolnění
Výplach úst + (3 kapky do 2dcl vlažné vody) záněty v dutině ústní a krku
Sauna/parní box + (6 kapek na tampon volně ložený v prostoru) psychické i fyzické uvolnění


Esenciální olej jen pro zevní použití. Nepoužívat v těhotenství a při kojení, dětem podávat až od 6 let poloviční dávku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme česká firma ARTTEC, která se již 25 let zabývá výrobou a prodejem sanitárního zařízení. V naší výrobní hale v Tetčicích vyrábíme kvalitní vířivé vany, masážní boxy, hydromasážní vany, sprchové boxy a termo boxy. Pro ty nejnáročnější zákazníky máme v nabídce parní lázně a jako světovou novinku hydromasážní vany se světelnou terapií (chromoterapie). Naše vybrané produkty si můžete prohlédnout i na vzorkovně přímo v Tetčicích, kde vám náš personál rád poskytne potřebné informace.

Jelikož jsme výrobci, plně dohlížíme na kvalitu materiálů a zpracování produktů. O tom, že si za svojí prací stojíme, svědčí záruka na 5 let. Naší předností je možnost upravit box či vanu podle přání zákazníka, kterému tak můžeme připravit zařízení na míru. Zájemce si tak může nakombinovat různé systémy, aby plně odpovídaly jeho požadavkům (např. kombinování masážních trysek, termo baterií, chromoterapie atp.). Pokud potřebujete konzultaci, neváhejte se na nás obrátit, k dispozici jsme mimo jiné i na online chatu, který je zpřístupněný na našich stránkách.

Naše firma nabízí i službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mít starosti se zapojením a zprovozněním. Servis po domluvě přijede, zařízení zapojí a vysvětlí jeho používání. Jako bonus při využití odborné montáže získáte prodlouženou záruku na 6 let. Kromě výše zmíněných produktů se firma dále zabývá prodejem širokého spektra sprchových dveří do niky, vaniček a sprchových koutů. Naše nabídka zboží je rozmanitá a vy si můžete vybrat podle různých parametrů – velikost vaničky, její výška, nabízíme široký výběr velikostí a typů sprchových dveří, včetně výběru typu skla.

Pro kompletní doplnění sortimentu, který přímo láká k relaxaci, nabízíme přírodní kosmetiku a vonné olejíčky pro prohloubení zážitku z koupele. V našich zařízeních si tak můžete kromě běžné očisty těla dopřát i aromaterapii, masáž těla pomocí trysek nebo vířivou koupel. To vše můžete doplnit i světelnou terapií, nebo v případě parního boxu saunou.

Naše firma vám také poskytne návod na údržbu zakoupeného zboží tak, aby vám správně fungovalo a vy jste mohli naše produkty co nejdéle používat. K údržbě a čištění van i sprchových koutů nabízíme ekologické čistící prostředky od francouzské firmy Briochin. Jejich obliba tkví ve snadném a efektivním použití, ale i v tom, že nejsou testovány na zvířatech a nezatěžují přírodu.

Produkty si můžete prohlédnout na našich webových stránkách www.arttec.cz.