1 hodnocení

Akrylátová vana GAIA CLASSIC - 150 x 150 cm

Vana se vyznačuje dlouhodobou životností, stálou barevností a snadnou údržbou.

Rozměry: 150x150x49 cm (k tomu nutno připočíst 12 - 16 cm nastavitelný rám s nožičkami)
Objem: 250l
Materiál: akrylát

Vana vystavena ve vzorkovně: ARTTEC s.r.o.

K vaně možno přikoupit podhlavník a nechat namontovat baterii na okraj vany:

Baterie vanová na okraj AFRODITA Baterie na okraj vany AFRODITA

podhlavník bílý Podhlavník KOMFORT k masážní vaně, barva bílá

podhlavník černý Podhlavník KOMFORT k masážní vaně, barva černá

Baterie k vaně ?
Podhlavník ?
Montáž ?
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: SOR01864
Značka: ARTTEC
13 790 Kč 11 397 Kč bez DPH
Kategorie: Vany akrylátové
Záruka: 2 roky
? Šířka: 150 cm
? Délka: 150 cm
? Hloubka: 51 cm
? Materiál: Akrylátové
? Objem: 250 l
? Typ vany: Rohové
? Umístění: Univerzální
? Hmotnost: 35 kg
? Typ zboží: Běžná cena

ODBORNÁ MONTÁŽ

Pro ceník služeb klikněte zde.

Vana GAIA CLASSIC - 150x150 cm

Vana se vyznačuje dlouhodobou životností, stálou barevností a snadnou údržbou.

Rozměry: 150x150x49 cm (k tomu nutno připočíst 12 - 16 cm nastavitelný rám s nožičkami)
Objem: 250l
Materiál: akrylát

Akrylatova-vana-sila-materialu-a-prurez-materialem

Možnost dokoupení čelních a bočních panelů k této vaně:
Panely k vanám

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme česká firma ARTTEC, která se již 25 let zabývá výrobou a prodejem sanitárního zařízení. V naší výrobní hale v Tetčicích vyrábíme kvalitní vířivé vany, masážní boxy, hydromasážní vany, sprchové boxy a termo boxy. Pro ty nejnáročnější zákazníky máme v nabídce parní lázně a jako světovou novinku hydromasážní vany se světelnou terapií (chromoterapie). Naše vybrané produkty si můžete prohlédnout i na vzorkovně přímo v Tetčicích, kde vám náš personál rád poskytne potřebné informace.

Jelikož jsme výrobci, plně dohlížíme na kvalitu materiálů a zpracování produktů. O tom, že si za svojí prací stojíme, svědčí záruka na 5 let. Naší předností je možnost upravit box či vanu podle přání zákazníka, kterému tak můžeme připravit zařízení na míru. Zájemce si tak může nakombinovat různé systémy, aby plně odpovídaly jeho požadavkům (např. kombinování masážních trysek, termo baterií, chromoterapie atp.). Pokud potřebujete konzultaci, neváhejte se na nás obrátit, k dispozici jsme mimo jiné i na online chatu, který je zpřístupněný na našich stránkách.

Naše firma nabízí i službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mít starosti se zapojením a zprovozněním. Servis po domluvě přijede, zařízení zapojí a vysvětlí jeho používání. Jako bonus při využití odborné montáže získáte prodlouženou záruku na 6 let. Kromě výše zmíněných produktů se firma dále zabývá prodejem širokého spektra sprchových dveří do niky, vaniček a sprchových koutů. Naše nabídka zboží je rozmanitá a vy si můžete vybrat podle různých parametrů – velikost vaničky, její výška, nabízíme široký výběr velikostí a typů sprchových dveří, včetně výběru typu skla.

Pro kompletní doplnění sortimentu, který přímo láká k relaxaci, nabízíme přírodní kosmetiku a vonné olejíčky pro prohloubení zážitku z koupele. V našich zařízeních si tak můžete kromě běžné očisty těla dopřát i aromaterapii, masáž těla pomocí trysek nebo vířivou koupel. To vše můžete doplnit i světelnou terapií, nebo v případě parního boxu saunou.

Naše firma vám také poskytne návod na údržbu zakoupeného zboží tak, aby vám správně fungovalo a vy jste mohli naše produkty co nejdéle používat. K údržbě a čištění van i sprchových koutů nabízíme ekologické čistící prostředky od francouzské firmy Briochin. Jejich obliba tkví ve snadném a efektivním použití, ale i v tom, že nejsou testovány na zvířatech a nezatěžují přírodu.

Produkty si můžete prohlédnout na našich webových stránkách www.arttec.cz.