Neohodnoceno

ARTTEC Hliníkový rozšiřující profil 3 cm pro sprchový kout KLASIK, BRILIANT, SMARAGD

Uvedená cena je za 1ks profilu. Je možno zakoupit jeden, či dva kusy profilů, podle toho, kterou stranu potřebujete rozšířit.
Tento profil přidává možnost nastavení délky jedné strany koutu až o 3,3 cm.

Rozsirujici profil

Montáž ?
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: LIT00061
Značka: ARTTEC
790 Kč 653 Kč bez DPH
Kategorie: Náhradní díly k hydromasážním vanám a boxům
Záruka: 2 roky
? Výška: 195 cm
? Hmotnost: 2 kg
? Typ zboží: Běžná cena

Rozšiřující profil pro KLASIK, BRILIANT, SMARAGD

Uvedená cena je za 1ks profilu. Je možno zakoupit jeden, či dva kusy profilů, podle toho, kterou stranu potřebujete rozšířit.
Tento profil přidává možnost nastavení délky jedné strany koutu až o 33 mm. Délka profilu je 1950 mm.

Rozsirujici profil

Nevyplňujte toto pole:
MJ Avatar autora rozměry 31.3.2020 18:12
Dobrý den. Prosím, jaké rozměry má tento nastavovací profil? Potřebuji nastavit profil šíře 20mm. Předem děkuji za Vaši pomoc. Jasnů M.
Odpovědět
SS Avatar autora Rozměry 1.4.2020 08:59
Dobrý den, pomocí tohoto profilu můžete nastavit šířku až o 33 mm. Délka profilu je 1950 mm. Další rozměry dole v popisu u produktu. Přeji pěkný den Stanislav Sochor Arttec

Jsme česká firma ARTTEC, která se již 25 let zabývá výrobou a prodejem sanitárního zařízení. V naší výrobní hale v Tetčicích vyrábíme kvalitní vířivé vany, masážní boxy, hydromasážní vany, sprchové boxy a termo boxy. Pro ty nejnáročnější zákazníky máme v nabídce parní lázně a jako světovou novinku hydromasážní vany se světelnou terapií (chromoterapie). Naše vybrané produkty si můžete prohlédnout i na vzorkovně přímo v Tetčicích, kde vám náš personál rád poskytne potřebné informace.

Jelikož jsme výrobci, plně dohlížíme na kvalitu materiálů a zpracování produktů. O tom, že si za svojí prací stojíme, svědčí záruka na 5 let. Naší předností je možnost upravit box či vanu podle přání zákazníka, kterému tak můžeme připravit zařízení na míru. Zájemce si tak může nakombinovat různé systémy, aby plně odpovídaly jeho požadavkům (např. kombinování masážních trysek, termo baterií, chromoterapie atp.). Pokud potřebujete konzultaci, neváhejte se na nás obrátit, k dispozici jsme mimo jiné i na online chatu, který je zpřístupněný na našich stránkách.

Naše firma nabízí i službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mít starosti se zapojením a zprovozněním. Servis po domluvě přijede, zařízení zapojí a vysvětlí jeho používání. Jako bonus při využití odborné montáže získáte prodlouženou záruku na 6 let. Kromě výše zmíněných produktů se firma dále zabývá prodejem širokého spektra sprchových dveří do niky, vaniček a sprchových koutů. Naše nabídka zboží je rozmanitá a vy si můžete vybrat podle různých parametrů – velikost vaničky, její výška, nabízíme široký výběr velikostí a typů sprchových dveří, včetně výběru typu skla.

Pro kompletní doplnění sortimentu, který přímo láká k relaxaci, nabízíme přírodní kosmetiku a vonné olejíčky pro prohloubení zážitku z koupele. V našich zařízeních si tak můžete kromě běžné očisty těla dopřát i aromaterapii, masáž těla pomocí trysek nebo vířivou koupel. To vše můžete doplnit i světelnou terapií, nebo v případě parního boxu saunou.

Naše firma vám také poskytne návod na údržbu zakoupeného zboží tak, aby vám správně fungovalo a vy jste mohli naše produkty co nejdéle používat. K údržbě a čištění van i sprchových koutů nabízíme ekologické čistící prostředky od francouzské firmy Briochin. Jejich obliba tkví ve snadném a efektivním použití, ale i v tom, že nejsou testovány na zvířatech a nezatěžují přírodu.

Produkty si můžete prohlédnout na našich webových stránkách www.arttec.cz.