Neohodnoceno

Kniha - Svět je jinak

Sdělení o podstatě světa a všeho hmotného v něm, je úvodním svazkem trilogie, který je obsahově členěn na 9 částí

Můžeme doručit do:
29.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: KNI0002
Značka: ARTTEC
259 Kč –23 % 199 Kč 199 Kč bez DPH
Kategorie: Knihy
Záruka: 2 roky
? Hmotnost: 1 kg
? Typ zboží: Akce
Kniha - Svět je jinak
Akce
259 Kč –23 %

Svět je jinak

Sdělení o podstatě světa a všeho hmotného v něm, je úvodním svazkem trilogie, který je obsahově členěn na 9 částí:

  1. Co jsou „Sdělení Druhé strany“, proč a odkud jsou poskytována?
  2. Co je Nehmota, kdo jsou Tvořiví Duchové a kdo jsme jako lidé?
  3. Bůh jako Tvůrce jediného Systému Jsoucna
  4. Universum jako cílený Systém pro Tvořivé Duchy a člověka
  5. Jedinečnost planety Země v Universu
  6. Věda a technika jsou umožněny vlastnostmi hmoty v Systému Boha
  7. Paranormální jevy
  8. Existujeme jako lidé cíleně, nikoliv souhrou šťastných náhod
  9. Vývoj Tvořivého Ducha střídavě v prostředí Nehmoty a hmoty, jeho cílené přechody do hmotného těla člověka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme česká firma ARTTEC, která se již 25 let zabývá výrobou a prodejem sanitárního zařízení. V naší výrobní hale v Tetčicích vyrábíme kvalitní vířivé vany, masážní boxy, hydromasážní vany, sprchové boxy a termo boxy. Pro ty nejnáročnější zákazníky máme v nabídce parní lázně a jako světovou novinku hydromasážní vany se světelnou terapií (chromoterapie). Naše vybrané produkty si můžete prohlédnout i na vzorkovně přímo v Tetčicích, kde vám náš personál rád poskytne potřebné informace.

Jelikož jsme výrobci, plně dohlížíme na kvalitu materiálů a zpracování produktů. O tom, že si za svojí prací stojíme, svědčí záruka na 5 let. Naší předností je možnost upravit box či vanu podle přání zákazníka, kterému tak můžeme připravit zařízení na míru. Zájemce si tak může nakombinovat různé systémy, aby plně odpovídaly jeho požadavkům (např. kombinování masážních trysek, termo baterií, chromoterapie atp.). Pokud potřebujete konzultaci, neváhejte se na nás obrátit, k dispozici jsme mimo jiné i na online chatu, který je zpřístupněný na našich stránkách.

Naše firma nabízí i službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mít starosti se zapojením a zprovozněním. Servis po domluvě přijede, zařízení zapojí a vysvětlí jeho používání. Jako bonus při využití odborné montáže získáte prodlouženou záruku na 6 let. Kromě výše zmíněných produktů se firma dále zabývá prodejem širokého spektra sprchových dveří do niky, vaniček a sprchových koutů. Naše nabídka zboží je rozmanitá a vy si můžete vybrat podle různých parametrů – velikost vaničky, její výška, nabízíme široký výběr velikostí a typů sprchových dveří, včetně výběru typu skla.

Pro kompletní doplnění sortimentu, který přímo láká k relaxaci, nabízíme přírodní kosmetiku a vonné olejíčky pro prohloubení zážitku z koupele. V našich zařízeních si tak můžete kromě běžné očisty těla dopřát i aromaterapii, masáž těla pomocí trysek nebo vířivou koupel. To vše můžete doplnit i světelnou terapií, nebo v případě parního boxu saunou.

Naše firma vám také poskytne návod na údržbu zakoupeného zboží tak, aby vám správně fungovalo a vy jste mohli naše produkty co nejdéle používat. K údržbě a čištění van i sprchových koutů nabízíme ekologické čistící prostředky od francouzské firmy Briochin. Jejich obliba tkví ve snadném a efektivním použití, ale i v tom, že nejsou testovány na zvířatech a nezatěžují přírodu.

Produkty si můžete prohlédnout na našich webových stránkách www.arttec.cz.