Neohodnoceno

ARTTEC přírodní vonný olej Tymián borneol 10 ml

100% čistý esenciální olej

Esenciální olej z tymiánu borneol má široké spektrum účinků - je antibakteriální, antivirový, antiseptický, antiparazitický, antifungicidní (protiplísňový), působí proti únavě, je přirozené analgetikum, uvolňuje chronické respirační infekce bakteriálního nebo virového původu. Pomáhá také bojovat proti fyzické, nervové, psychické a sexuální únavě.

Esenciální olejíčky můžete také využít při relaxační koupeli, například v našich masážních vanách se světelnou terapií.

Masážní vana se světlem, vířivé vany, Arttec

Můžeme doručit do:
3.12.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: NAT00021
Značka: ARTTEC
319 Kč 264 Kč bez DPH
Kategorie: Esenciální oleje
Záruka: 2 roky
? Použití: Aromalampa, Difuzér, Potírání, Koupel, Inhalace, Výplach úst, Masáž, Obklady
? Objem: 10 ml
? Hmotnost: 0,1 kg
Typ olejíčku: Přírodní esenciální olej
? Typ zboží: Běžná cena
Položka byla vyprodána…

Tymián borneol (Thymus satureoides), 10ml

100% čistý esenciální olej

Tymián borneol, nazývaný také "bílý tymián", pochází z Maroka, kde se vyskytuje jako divoce žijící bylina. Jeho odlišnost od ostatních druhů tymiánu vyskytujících se v evropském Středomoří tkví v obsahu účinných látek karvarolu a thymolu. Zatímco esenciální oleje z evropských druhů jsou díky vyššímu obsahu těchto látek při aplikci více agresívní vůči povrchu těla a mohou způsobit kožní problémy a být toxické pro játra, u marockého tymiánu se s tímto problémem nesetkáme.

 

Esenciální olej z tymiánu borneol má široké spektrum účinků - je antibakteriální, antivirový, antiseptický, antiparazitický, antifungicidní (protiplísňový), působí proti únavě, je přirozené analgetikum, uvolňuje chronické respirační infekce bakteriálního nebo virového původu. Pomáhá také bojovat proti fyzické, nervové, psychické a sexuální únavě. Poradí si i s bakteriální, plísňovou, parazitární a virovou infekcí v moči (cystitida), ve střevech (tasemnice, roupi) i v dýchací cestách (tuberkulóza, sinusitida - zánětlivé onemocnění vedlejších dutin, nachlazení, akutní nebo chronická bronchitida). Kromě toho tento esenciální olej pokrývá chronické a autoimunitní stavy, jako je chřipka, akné, herpes, bolest svalů, kloubů a šlach (osteoartritida, revmatismus, revmatoidní artritida) atd.. Zvládá i zubní absces a klíšťovou encefalitidu.

 

Aplikace
Dávkování
Masáž + (smíchat 3 kapky s 5 ml olivového extra panenského oleje)
Aromalampa + (6 kapek podle velikosti prostředí)
Difuzér + (podle návodu výrobce)
Potírání + (neředěný esenciální olej)
Koupel + (12 kapek do připravené vanové lázně)
Obklady + (6 kapek do 1 l teplé vody)
Inhalace + (3 kapky do 3-5 dcl horké vody)
Výplach úst + (3 kapky do 2dcl vlažné vody)
Sauna/parní box +


Jen pro zevní použití. Je nevhodný pro těhotné a kojící ženy, děti do 12 let. Může ovlivnit srážlivost krve a účinky léků. Neužívejte při léčbě antikoagulanty (léky na ředění krve), při větších chirurgických zákrocích, peptickém vředu, hemofilii, a při nemocech spojených s poruchou krevní srážlivosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme česká firma ARTTEC, která se již 25 let zabývá výrobou a prodejem sanitárního zařízení. V naší výrobní hale v Tetčicích vyrábíme kvalitní vířivé vany, masážní boxy, hydromasážní vany, sprchové boxy a termo boxy. Pro ty nejnáročnější zákazníky máme v nabídce parní lázně a jako světovou novinku hydromasážní vany se světelnou terapií (chromoterapie). Naše vybrané produkty si můžete prohlédnout i na vzorkovně přímo v Tetčicích, kde vám náš personál rád poskytne potřebné informace.

Jelikož jsme výrobci, plně dohlížíme na kvalitu materiálů a zpracování produktů. O tom, že si za svojí prací stojíme, svědčí záruka na 5 let. Naší předností je možnost upravit box či vanu podle přání zákazníka, kterému tak můžeme připravit zařízení na míru. Zájemce si tak může nakombinovat různé systémy, aby plně odpovídaly jeho požadavkům (např. kombinování masážních trysek, termo baterií, chromoterapie atp.). Pokud potřebujete konzultaci, neváhejte se na nás obrátit, k dispozici jsme mimo jiné i na online chatu, který je zpřístupněný na našich stránkách.

Naše firma nabízí i službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mít starosti se zapojením a zprovozněním. Servis po domluvě přijede, zařízení zapojí a vysvětlí jeho používání. Jako bonus při využití odborné montáže získáte prodlouženou záruku na 6 let. Kromě výše zmíněných produktů se firma dále zabývá prodejem širokého spektra sprchových dveří do niky, vaniček a sprchových koutů. Naše nabídka zboží je rozmanitá a vy si můžete vybrat podle různých parametrů – velikost vaničky, její výška, nabízíme široký výběr velikostí a typů sprchových dveří, včetně výběru typu skla.

Pro kompletní doplnění sortimentu, který přímo láká k relaxaci, nabízíme přírodní kosmetiku a vonné olejíčky pro prohloubení zážitku z koupele. V našich zařízeních si tak můžete kromě běžné očisty těla dopřát i aromaterapii, masáž těla pomocí trysek nebo vířivou koupel. To vše můžete doplnit i světelnou terapií, nebo v případě parního boxu saunou.

Naše firma vám také poskytne návod na údržbu zakoupeného zboží tak, aby vám správně fungovalo a vy jste mohli naše produkty co nejdéle používat. K údržbě a čištění van i sprchových koutů nabízíme ekologické čistící prostředky od francouzské firmy Briochin. Jejich obliba tkví ve snadném a efektivním použití, ale i v tom, že nejsou testovány na zvířatech a nezatěžují přírodu.

Produkty si můžete prohlédnout na našich webových stránkách www.arttec.cz.