1 hodnocení

ARTTEC přírodní vonný olej Levandule stoechas 5 ml

100% čistý esenciální olej

Esenciální olej stoechas je získáván z další umělým křížením vypěstovaného druhu levandule. Zvýšený obsah látky podobné kafru předurčuje tuto variantu k léčení zdravotní nerovnováhy v oblasti horních a dolních cest dýchacích, kašel a rýma z nachlazení, virová a bakteriální infekce, zánět středního ucha.

Esenciální olejíčky můžete také využít při relaxační koupeli, například v našich masážních vanách se světelnou terapií.

Masážní vana se světlem, vířivé vany, Arttec

Můžeme doručit do:
30.9.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: NAT00025
Značka: ARTTEC
349 Kč 288 Kč bez DPH
Kategorie: Esenciální oleje
Záruka: 2 roky
? Použití: Aromalampa, Difuzér, Potírání, Inhalace, Výplach úst, Sauna/parní box, Masáž
? Objem: 5 ml
? Hmotnost: 0,1 kg
Typ olejíčku: Přírodní esenciální olej
? Typ zboží: Běžná cena
Položka byla vyprodána…

Levandule stoechas (Lavandula stoechas), 5ml

100% čistý esenciální olej

Esenciální olej stoechas je získáván z další umělým křížením vypěstovaného druhu levandule. Zvýšený obsah látky podobné kafru předurčuje tuto variantu k léčení zdravotní nerovnováhy v oblasti horních a dolních cest dýchacích, kašel a rýma z nachlazení, virová a bakteriální infekce, zánět středního ucha.

 

Jen k zevnímu použití. Z důvodu vyššího obsahu účinné látky působící na výše uvedené zdravotní potíže je nutno při aplikaci věnovat zvýšenou pozornost na případnou alergickou reakci.

 

Aplikace
Dávkování
Masáž + (smíchat 6 kapek s 5 ml olivového extra panenského oleje) masáž v oblasti prsou, krku a uší při bronchitidě, infekčním zánětu horních i dolních cest dýchacích, zánětu středního ucha
Aromalampa + (6 kapek podle velikosti prostoru) spastický bronchiální kašel, rýma, nachlazení
Difuzér + (jako u aromalampy a podle návodu výrobce)
Potírání + (neředěný esenciální olej při bolesti hlavy a migréně potírat spánky)
Koupel -
Obklady -
Inhalace + (3 kapky do 3-5 dcl horké vody) dýchací potížích při astmatu, bronchitidě, zánětu nosohltanu, uvolnění čelních dutin
Výplach úst + (3 kapky do 2dcl vlažné vody)
Sauna/parní box + (několik kapek na tampon volně ložený v prostoru) chřipka, virová onemocnění


Nedoporučuje se pro těhotné a kojící ženy a děti do 12 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme česká firma ARTTEC, která se již 25 let zabývá výrobou a prodejem sanitárního zařízení. V naší výrobní hale v Tetčicích vyrábíme kvalitní vířivé vany, masážní boxy, hydromasážní vany, sprchové boxy a termo boxy. Pro ty nejnáročnější zákazníky máme v nabídce parní lázně a jako světovou novinku hydromasážní vany se světelnou terapií (chromoterapie). Naše vybrané produkty si můžete prohlédnout i na vzorkovně přímo v Tetčicích, kde vám náš personál rád poskytne potřebné informace.

Jelikož jsme výrobci, plně dohlížíme na kvalitu materiálů a zpracování produktů. O tom, že si za svojí prací stojíme, svědčí záruka na 5 let. Naší předností je možnost upravit box či vanu podle přání zákazníka, kterému tak můžeme připravit zařízení na míru. Zájemce si tak může nakombinovat různé systémy, aby plně odpovídaly jeho požadavkům (např. kombinování masážních trysek, termo baterií, chromoterapie atp.). Pokud potřebujete konzultaci, neváhejte se na nás obrátit, k dispozici jsme mimo jiné i na online chatu, který je zpřístupněný na našich stránkách.

Naše firma nabízí i službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mít starosti se zapojením a zprovozněním. Servis po domluvě přijede, zařízení zapojí a vysvětlí jeho používání. Jako bonus při využití odborné montáže získáte prodlouženou záruku na 6 let. Kromě výše zmíněných produktů se firma dále zabývá prodejem širokého spektra sprchových dveří do niky, vaniček a sprchových koutů. Naše nabídka zboží je rozmanitá a vy si můžete vybrat podle různých parametrů – velikost vaničky, její výška, nabízíme široký výběr velikostí a typů sprchových dveří, včetně výběru typu skla.

Pro kompletní doplnění sortimentu, který přímo láká k relaxaci, nabízíme přírodní kosmetiku a vonné olejíčky pro prohloubení zážitku z koupele. V našich zařízeních si tak můžete kromě běžné očisty těla dopřát i aromaterapii, masáž těla pomocí trysek nebo vířivou koupel. To vše můžete doplnit i světelnou terapií, nebo v případě parního boxu saunou.

Naše firma vám také poskytne návod na údržbu zakoupeného zboží tak, aby vám správně fungovalo a vy jste mohli naše produkty co nejdéle používat. K údržbě a čištění van i sprchových koutů nabízíme ekologické čistící prostředky od francouzské firmy Briochin. Jejich obliba tkví ve snadném a efektivním použití, ale i v tom, že nejsou testovány na zvířatech a nezatěžují přírodu.

Produkty si můžete prohlédnout na našich webových stránkách www.arttec.cz.