1 hodnocení

ARTTEC přírodní vonný olej Jedle balzámová 10 ml

100% čistý esenciální olej

Esenciální olej získaný z letorostů, pupenů a jehličí se považuje za cenný produkt pro farmacii, surovinu pro výrobu suspenze , která je hlavní složkou různých léků. Jeho léčivé vlastnosti se již dlouho používají v tradiční medicíně k léčbě nachlazení, plicních, kožních a revmatických lézí (poranění či poškození tkáně nebo orgánu z vnější příčiny, jako např. puchýře, vředy).

Esenciální olejíčky můžete také využít při relaxační koupeli, například v našich masážních vanách se světelnou terapií.

Masážní vana se světlem, vířivé vany, Arttec

Můžeme doručit do:
31.10.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: NAT00019
Značka: ARTTEC
339 Kč 280 Kč bez DPH
Kategorie: Esenciální oleje
Záruka: 2 roky
? Použití: Aromalampa, Difuzér, Potírání, Koupel, Inhalace, Sauna/parní box, Masáž
? Objem: 10 ml
? Hmotnost: 0,1 kg
Typ olejíčku: Přírodní esenciální olej
? Typ zboží: Běžná cena
Položka byla vyprodána…

Jedle balzámová (Abies balsamea), Jedľa balzamová, 10ml

100% čistý esenciální olej

Na severní polokouli roste asi 50 druhů jedle, zejména v jejím mírném pásmu. Jedná se o jehličnatý strom, který dosahuje výšky 30-40metrů. Nejširší využití pro farmaceutické účely má jedle sibiřská.

 

Esenciální olej získaný z letorostů, pupenů a jehličí se považuje za cenný produkt pro farmacii, surovinu pro výrobu suspenze , která je hlavní složkou různých léků. Jeho léčivé vlastnosti se již dlouho používají v tradiční medicíně k léčbě nachlazení, plicních, kožních a revmatických lézí (poranění či poškození tkáně nebo orgánu z vnější příčiny, jako např. puchýře, vředy).

 

Aplikace
Dávkování
Masáž + (smíchat 3 kapky s 5 ml olivového extra panenského oleje) revmatické bolesti kloubů, namožené svaly po nadměrné fyzické zátěži, nedostatečné prokrvení končetin
Aromalampa + (6 kapek podle velikosti prostoru) pročištění vzduchu v uzavřeném prostoru
Difuzér + (dle návodu výrobce)
Potírání + (neředěný esenciální olej) puchýře, vředy, drobná poranění, štípnutí hmyzem
Koupel + (12 kapek do připravené vanové lázně) celkové psychické uvolnění, relaxace)
Obklady -
Inhalace + (3 kapky do 3-5 dcl horké vody) bronchitida, astma, rýma, nachlazení, uvolnění průdušek
Výplach úst -
Sauna/parní box + (6 kapek na tampo volně položený v prostoru) nachlazení, viróza, relaxace


Jen k zevnímu použití. Použití v neředěném stavu může způsobovat nežádoucí projevy na pokožce, je proto nutné před aplikaci vyzkoušet reakci na malém kousku kůže.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme česká firma ARTTEC, která se již 25 let zabývá výrobou a prodejem sanitárního zařízení. V naší výrobní hale v Tetčicích vyrábíme kvalitní vířivé vany, masážní boxy, hydromasážní vany, sprchové boxy a termo boxy. Pro ty nejnáročnější zákazníky máme v nabídce parní lázně a jako světovou novinku hydromasážní vany se světelnou terapií (chromoterapie). Naše vybrané produkty si můžete prohlédnout i na vzorkovně přímo v Tetčicích, kde vám náš personál rád poskytne potřebné informace.

Jelikož jsme výrobci, plně dohlížíme na kvalitu materiálů a zpracování produktů. O tom, že si za svojí prací stojíme, svědčí záruka na 5 let. Naší předností je možnost upravit box či vanu podle přání zákazníka, kterému tak můžeme připravit zařízení na míru. Zájemce si tak může nakombinovat různé systémy, aby plně odpovídaly jeho požadavkům (např. kombinování masážních trysek, termo baterií, chromoterapie atp.). Pokud potřebujete konzultaci, neváhejte se na nás obrátit, k dispozici jsme mimo jiné i na online chatu, který je zpřístupněný na našich stránkách.

Naše firma nabízí i službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mít starosti se zapojením a zprovozněním. Servis po domluvě přijede, zařízení zapojí a vysvětlí jeho používání. Jako bonus při využití odborné montáže získáte prodlouženou záruku na 6 let. Kromě výše zmíněných produktů se firma dále zabývá prodejem širokého spektra sprchových dveří do niky, vaniček a sprchových koutů. Naše nabídka zboží je rozmanitá a vy si můžete vybrat podle různých parametrů – velikost vaničky, její výška, nabízíme široký výběr velikostí a typů sprchových dveří, včetně výběru typu skla.

Pro kompletní doplnění sortimentu, který přímo láká k relaxaci, nabízíme přírodní kosmetiku a vonné olejíčky pro prohloubení zážitku z koupele. V našich zařízeních si tak můžete kromě běžné očisty těla dopřát i aromaterapii, masáž těla pomocí trysek nebo vířivou koupel. To vše můžete doplnit i světelnou terapií, nebo v případě parního boxu saunou.

Naše firma vám také poskytne návod na údržbu zakoupeného zboží tak, aby vám správně fungovalo a vy jste mohli naše produkty co nejdéle používat. K údržbě a čištění van i sprchových koutů nabízíme ekologické čistící prostředky od francouzské firmy Briochin. Jejich obliba tkví ve snadném a efektivním použití, ale i v tom, že nejsou testovány na zvířatech a nezatěžují přírodu.

Produkty si můžete prohlédnout na našich webových stránkách www.arttec.cz.