2 hodnocení

ARTTEC přírodní vonný olej Blahovičník kulatoplodý bio 10 ml

100% čistý esenciální olej

Blahovičník kulatoplodý má v listech, podobně jako jiné dřeviny z čeledi myrtovitých, éterický olej, který je využíván ve farmaceutickém průmyslu a v tradičním léčitelství. Jeden z nejúčinnějších olejů při všech obtížích s horními cestami dýchacími (bronchitidy, zánět nosohltanu, bakteriální angína), napomáhá hojení ran (drobná poranění a štípnutí hmyzem), ulevuje od migrény, čistí vzduch.

Esenciální olejíčky můžete také využít při relaxační koupeli, například v našich masážních vanách se světelnou terapií.

Masážní vana se světlem, vířivé vany, Arttec

Můžeme doručit do:
30.9.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: NAT00009
Značka: ARTTEC
199 Kč 164 Kč bez DPH
Kategorie: Esenciální oleje
Záruka: 2 roky
? Použití: Aromalampa, Difuzér, Potírání, Koupel, Inhalace, Výplach úst, Sauna/parní box, Masáž, Obklady
? Objem: 10 ml
? Hmotnost: 0,1 kg
Typ olejíčku: Přírodní esenciální olej
? Typ zboží: Běžná cena
Položka byla vyprodána…

Blahovičník kulatoplodý bio(Eucalyptus globulus), Eukalyptus guĺatoplodý, 10ml

100% čistý esenciální olej

Blahovičník kulatoplodý je velmi rychle rostoucí strom. V Austrálii dosahuje výšky až 65 metrů, v Evropě pak maximálně 45 metrů. Jedním ze základních znaků eukalyptu jsou listy, které v průběhu růstu mění svůj vzhled. U mladých stromů blahovičníku kulatoplodého jsou podlouhle oválné, vstřícné, zakončené do špičky, 10-15 cm dlouhé, modrozelené a na povrchu ojíněné, neboť jsou potažené vrstvičkou vosků. U starších stromů jsou úzké, střídavé, dlouhé až 30 cm, tmavozelené a kožovité.

 

Blahovičník kulatoplodý má v listech, podobně jako jiné dřeviny z čeledi myrtovitých, éterický olej, který je využíván ve farmaceutickém průmyslu a v tradičním léčitelství. Jeden z nejúčinnějších olejů při všech obtížích s horními cestami dýchacími (bronchitidy, zánět nosohltanu, bakteriální angína), napomáhá hojení ran (drobná poranění a štípnutí hmyzem), ulevuje od migrény, čistí vzduch, napomáhá koncentraci při duševní práci. Patří k základním esencím v aromaterapii. 

Aplikace
Dávkování
Masáž + (smíchat 3 kapky s 5 ml olivového extra panenského oleje, pozor na alergickou reakci, nutno předem vyzkoušet na malém kousku kůže, nejlépe na předloktí pravé ruky)
Aromalampa + (3 - 6 kapek, podle velikosti prostoru)
Difuzér nedoporučujeme využívat
Potírání + (neředěný esenciální olej na drobná poranění a hmyzím štípnutí )
Koupel + (12 kapek do připravené vanové lázně je nejlepším relaxačním prostředkem po namáhavé fyzické i duševní práci)
Obklady + (5 kapek do 1 l teplé vody na bolavé klouby a namožené svaly)
Inhalace + (3 kapky do 3-5 dcl horké vody při všech respiračních potížích)
Výplach úst + (3 kapky do 2dcl vlažné vody při bolesti zubů či bolesti v krku)
Sauna/parní box + (6 kapek na tampon volně ložený v prostoru)


Éterický olej pouze k zevnímu použití.
Rostlina je přirozeným odpuzovačem hmyzu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme česká firma ARTTEC, která se již 25 let zabývá výrobou a prodejem sanitárního zařízení. V naší výrobní hale v Tetčicích vyrábíme kvalitní vířivé vany, masážní boxy, hydromasážní vany, sprchové boxy a termo boxy. Pro ty nejnáročnější zákazníky máme v nabídce parní lázně a jako světovou novinku hydromasážní vany se světelnou terapií (chromoterapie). Naše vybrané produkty si můžete prohlédnout i na vzorkovně přímo v Tetčicích, kde vám náš personál rád poskytne potřebné informace.

Jelikož jsme výrobci, plně dohlížíme na kvalitu materiálů a zpracování produktů. O tom, že si za svojí prací stojíme, svědčí záruka na 5 let. Naší předností je možnost upravit box či vanu podle přání zákazníka, kterému tak můžeme připravit zařízení na míru. Zájemce si tak může nakombinovat různé systémy, aby plně odpovídaly jeho požadavkům (např. kombinování masážních trysek, termo baterií, chromoterapie atp.). Pokud potřebujete konzultaci, neváhejte se na nás obrátit, k dispozici jsme mimo jiné i na online chatu, který je zpřístupněný na našich stránkách.

Naše firma nabízí i službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mít starosti se zapojením a zprovozněním. Servis po domluvě přijede, zařízení zapojí a vysvětlí jeho používání. Jako bonus při využití odborné montáže získáte prodlouženou záruku na 6 let. Kromě výše zmíněných produktů se firma dále zabývá prodejem širokého spektra sprchových dveří do niky, vaniček a sprchových koutů. Naše nabídka zboží je rozmanitá a vy si můžete vybrat podle různých parametrů – velikost vaničky, její výška, nabízíme široký výběr velikostí a typů sprchových dveří, včetně výběru typu skla.

Pro kompletní doplnění sortimentu, který přímo láká k relaxaci, nabízíme přírodní kosmetiku a vonné olejíčky pro prohloubení zážitku z koupele. V našich zařízeních si tak můžete kromě běžné očisty těla dopřát i aromaterapii, masáž těla pomocí trysek nebo vířivou koupel. To vše můžete doplnit i světelnou terapií, nebo v případě parního boxu saunou.

Naše firma vám také poskytne návod na údržbu zakoupeného zboží tak, aby vám správně fungovalo a vy jste mohli naše produkty co nejdéle používat. K údržbě a čištění van i sprchových koutů nabízíme ekologické čistící prostředky od francouzské firmy Briochin. Jejich obliba tkví ve snadném a efektivním použití, ale i v tom, že nejsou testovány na zvířatech a nezatěžují přírodu.

Produkty si můžete prohlédnout na našich webových stránkách www.arttec.cz.