Neohodnoceno

ARTTEC přírodní vonný olej Tymián thujanol de Provence 5 ml

100% čistý esenciální olej

Pomáhá i při zánětu v uchu, posiluje imunitní odpověď organizmu, je účinný i při střevní a uro-gynekologické infekci. Afrozidiakum.

Esenciální olejíčky můžete také využít při relaxační koupeli, například v našich masážních vanách se světelnou terapií.

Masážní vana se světlem, vířivé vany, Arttec

Můžeme doručit do:
21.10.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: NAT00027
Značka: ARTTEC
599 Kč 495 Kč bez DPH
Kategorie: Esenciální oleje
Záruka: 2 roky
? Použití: Aromalampa, Difuzér, Koupel, Inhalace, Výplach úst, Sauna/parní box, Masáž
? Objem: 5 ml
? Hmotnost: 0,1 kg
Typ olejíčku: Přírodní esenciální olej
? Typ zboží: Běžná cena
Položka byla vyprodána…

Tymián thujanol de Provence (Thymus thujanoliferum), 5ml

100% čistý esenciální olej

Esenciální olej tymián thujanol z Provánce je extrahován z vypěstované odrůdy tymiánu s posílenou složkou pro odstraňování infekčních a virových respiračních (dýchacích) zdravotních potíží (chřipka, bronchitida, astma, bolest v krku, angína, rýma a kašel z nachlazení, zánět nosohltanu). Pomáhá i při zánětu v uchu, posiluje imunitní odpověď organizmu, je účinný i při střevní a uro-gynekologické infekci. Afrozidiakum.

Jen pro zevní použití. Pozor při aplikace neředěného esenciálního oleje tchujanol na pokožku, může způsobit podráždění kůže či alergickou reakci. Pro děti do 12 let nepoužívat neředěný olej. Dětem od 2 let aplikovat 1/3 doporučené dávkování.

 

Aplikace
Dávkování
Masáž + (smíchat 3 kapky s 5 ml olivového extra panenského oleje) horní část hrudníku, krk, oblast páteře = imunita, oblast ucha při zánětu a oblast břicha při střevní infekci
Aromalampa + (4 - 6 kapek podle velikosti prostoru) respirační potíže, čištění prostředí
Difuzér + (podle návodu výrobce)
Potírání -
Koupel + (12 kapek do připravené vanové lázně) chřipka, uro-gynekologické potíže
Obklady -
Inhalace + (3 kapky do 3-5 dcl horké vody) infekční a virové respirační potíže
Výplach úst + (3 kapky do 2dcl vlažné vody) angína, bolesti v krku, zánět hlasivek
Sauna/parní box + afrozidiakum, chřipka, nachlazení

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme česká firma ARTTEC, která se již 25 let zabývá výrobou a prodejem sanitárního zařízení. V naší výrobní hale v Tetčicích vyrábíme kvalitní vířivé vany, masážní boxy, hydromasážní vany, sprchové boxy a termo boxy. Pro ty nejnáročnější zákazníky máme v nabídce parní lázně a jako světovou novinku hydromasážní vany se světelnou terapií (chromoterapie). Naše vybrané produkty si můžete prohlédnout i na vzorkovně přímo v Tetčicích, kde vám náš personál rád poskytne potřebné informace.

Jelikož jsme výrobci, plně dohlížíme na kvalitu materiálů a zpracování produktů. O tom, že si za svojí prací stojíme, svědčí záruka na 5 let. Naší předností je možnost upravit box či vanu podle přání zákazníka, kterému tak můžeme připravit zařízení na míru. Zájemce si tak může nakombinovat různé systémy, aby plně odpovídaly jeho požadavkům (např. kombinování masážních trysek, termo baterií, chromoterapie atp.). Pokud potřebujete konzultaci, neváhejte se na nás obrátit, k dispozici jsme mimo jiné i na online chatu, který je zpřístupněný na našich stránkách.

Naše firma nabízí i službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mít starosti se zapojením a zprovozněním. Servis po domluvě přijede, zařízení zapojí a vysvětlí jeho používání. Jako bonus při využití odborné montáže získáte prodlouženou záruku na 6 let. Kromě výše zmíněných produktů se firma dále zabývá prodejem širokého spektra sprchových dveří do niky, vaniček a sprchových koutů. Naše nabídka zboží je rozmanitá a vy si můžete vybrat podle různých parametrů – velikost vaničky, její výška, nabízíme široký výběr velikostí a typů sprchových dveří, včetně výběru typu skla.

Pro kompletní doplnění sortimentu, který přímo láká k relaxaci, nabízíme přírodní kosmetiku a vonné olejíčky pro prohloubení zážitku z koupele. V našich zařízeních si tak můžete kromě běžné očisty těla dopřát i aromaterapii, masáž těla pomocí trysek nebo vířivou koupel. To vše můžete doplnit i světelnou terapií, nebo v případě parního boxu saunou.

Naše firma vám také poskytne návod na údržbu zakoupeného zboží tak, aby vám správně fungovalo a vy jste mohli naše produkty co nejdéle používat. K údržbě a čištění van i sprchových koutů nabízíme ekologické čistící prostředky od francouzské firmy Briochin. Jejich obliba tkví ve snadném a efektivním použití, ale i v tom, že nejsou testovány na zvířatech a nezatěžují přírodu.

Produkty si můžete prohlédnout na našich webových stránkách www.arttec.cz.