1 hodnocení

Geranium (Pelargonie) bio Egypt (Pelargonium graveolens)

100% čistý esenciální olej

Její stěžejní využití je pouze v aromaterapii jako příjemné tonikum - uklidňuje, osvěžuje a tonizuje, posiluje vitalitu při vyčerpání ze stresu. Pomáhá lépe vnímat citový život tím, že navozuje emocionální rovnováhu.

Můžeme doručit do:
9.12.2020
Skladem (3 ks)
Kód: NAT00030
Značka: ARTTEC
469 Kč 388 Kč bez DPH
Kategorie: Esenciální oleje
Záruka: 2 roky
? Použití: Aromalampa, Difuzér, Sauna/parní box
? Objem: 10 ml
? Hmotnost: 0,1 kg
Zboží: Běžná cena

Geranium (Pelargonie) bio Egypt (Pelargonium graveolens), 10ml

100% čistý esenciální olej

Rod Pelargonium zahrnuje okolo 250 druhů, ale pouze několik málo je vyšlechtěno a používáno pro produkci éterického oleje. Hlavní produkce se přesunula na ostrov Réunion a silice tam produkovaná je ceněná pro svou vůni a známá jako "geranium Bourbon. Velký význam má používání silice v kosmetice a při výrobě mýdel a v kulinářství. V současné západní medicíně není silice pelargonie používána.

Její stěžejní využití je pouze v aromaterapii jako příjemné tonikum - uklidňuje, osvěžuje a tonizuje, posiluje vitalitu při vyčerpání ze stresu. Pomáhá lépe vnímat citový život tím, že navozuje emocionální rovnováhu. Přisuzuje se jí i vlastnost, že pomáhá odstraňovat pocit hladu a chuť na sladké.
S tím souvisí i upozornění, že může ovlivnit účinky některých léků, zejména při diabetu (cukrovka). U citlivých osob může způsobit kožní přecitlivělost (vyrážku), jinak je to zcela bezpečný extrakt.

 

Aplikace
Dávkování
Masáž  
Aromalampa + (6 kapek, podle velikosti prostoru)
Difuzér + (dle doporučení výrobce)
Potírání  
Koupel  
Obklady  
Inhalace  
Výplach úst  
Sauna/parní box + (3 - 6 kapek na tampon volně položený v prostoru)


Jen k zevnímu použití. Nevhodné pro děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost ARTTEC s.r.o. nabízí široký sortiment pro Vaši koupelnu. Sprchové boxy s vaničkou z litého mramoru vlastní výroby a 5 letou zárukou. Sprchové kouty, zástěny a dveře do Niky s nejšiřším výběrem na českém trhu.