1 hodnocení

ARTTEC přírodní vonný olej Geranium (Pelargonie) bio Egypt 10 ml

100% čistý esenciální olej

Její stěžejní využití je pouze v aromaterapii jako příjemné tonikum - uklidňuje, osvěžuje a tonizuje, posiluje vitalitu při vyčerpání ze stresu. Pomáhá lépe vnímat citový život tím, že navozuje emocionální rovnováhu.

Esenciální olejíčky můžete také využít při relaxační koupeli, například v našich masážních vanách se světelnou terapií.

Masážní vana se světlem, vířivé vany, Arttec

Můžeme doručit do:
30.9.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: NAT00030
Značka: ARTTEC
469 Kč 388 Kč bez DPH
Kategorie: Esenciální oleje
Záruka: 2 roky
? Použití: Aromalampa, Difuzér, Sauna/parní box
? Objem: 10 ml
? Hmotnost: 0,1 kg
Typ olejíčku: Přírodní esenciální olej
? Typ zboží: Běžná cena
Položka byla vyprodána…

Geranium (Pelargonie) bio Egypt (Pelargonium graveolens), 10ml

100% čistý esenciální olej

Rod Pelargonium zahrnuje okolo 250 druhů, ale pouze několik málo je vyšlechtěno a používáno pro produkci éterického oleje. Hlavní produkce se přesunula na ostrov Réunion a silice tam produkovaná je ceněná pro svou vůni a známá jako "geranium Bourbon. Velký význam má používání silice v kosmetice a při výrobě mýdel a v kulinářství. V současné západní medicíně není silice pelargonie používána.

Její stěžejní využití je pouze v aromaterapii jako příjemné tonikum - uklidňuje, osvěžuje a tonizuje, posiluje vitalitu při vyčerpání ze stresu. Pomáhá lépe vnímat citový život tím, že navozuje emocionální rovnováhu. Přisuzuje se jí i vlastnost, že pomáhá odstraňovat pocit hladu a chuť na sladké.
S tím souvisí i upozornění, že může ovlivnit účinky některých léků, zejména při diabetu (cukrovka). U citlivých osob může způsobit kožní přecitlivělost (vyrážku), jinak je to zcela bezpečný extrakt.

 

Aplikace
Dávkování
Masáž  
Aromalampa + (6 kapek, podle velikosti prostoru)
Difuzér + (dle doporučení výrobce)
Potírání  
Koupel  
Obklady  
Inhalace  
Výplach úst  
Sauna/parní box + (3 - 6 kapek na tampon volně položený v prostoru)


Jen k zevnímu použití. Nevhodné pro děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme česká firma ARTTEC, která se již 25 let zabývá výrobou a prodejem sanitárního zařízení. V naší výrobní hale v Tetčicích vyrábíme kvalitní vířivé vany, masážní boxy, hydromasážní vany, sprchové boxy a termo boxy. Pro ty nejnáročnější zákazníky máme v nabídce parní lázně a jako světovou novinku hydromasážní vany se světelnou terapií (chromoterapie). Naše vybrané produkty si můžete prohlédnout i na vzorkovně přímo v Tetčicích, kde vám náš personál rád poskytne potřebné informace.

Jelikož jsme výrobci, plně dohlížíme na kvalitu materiálů a zpracování produktů. O tom, že si za svojí prací stojíme, svědčí záruka na 5 let. Naší předností je možnost upravit box či vanu podle přání zákazníka, kterému tak můžeme připravit zařízení na míru. Zájemce si tak může nakombinovat různé systémy, aby plně odpovídaly jeho požadavkům (např. kombinování masážních trysek, termo baterií, chromoterapie atp.). Pokud potřebujete konzultaci, neváhejte se na nás obrátit, k dispozici jsme mimo jiné i na online chatu, který je zpřístupněný na našich stránkách.

Naše firma nabízí i službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mít starosti se zapojením a zprovozněním. Servis po domluvě přijede, zařízení zapojí a vysvětlí jeho používání. Jako bonus při využití odborné montáže získáte prodlouženou záruku na 6 let. Kromě výše zmíněných produktů se firma dále zabývá prodejem širokého spektra sprchových dveří do niky, vaniček a sprchových koutů. Naše nabídka zboží je rozmanitá a vy si můžete vybrat podle různých parametrů – velikost vaničky, její výška, nabízíme široký výběr velikostí a typů sprchových dveří, včetně výběru typu skla.

Pro kompletní doplnění sortimentu, který přímo láká k relaxaci, nabízíme přírodní kosmetiku a vonné olejíčky pro prohloubení zážitku z koupele. V našich zařízeních si tak můžete kromě běžné očisty těla dopřát i aromaterapii, masáž těla pomocí trysek nebo vířivou koupel. To vše můžete doplnit i světelnou terapií, nebo v případě parního boxu saunou.

Naše firma vám také poskytne návod na údržbu zakoupeného zboží tak, aby vám správně fungovalo a vy jste mohli naše produkty co nejdéle používat. K údržbě a čištění van i sprchových koutů nabízíme ekologické čistící prostředky od francouzské firmy Briochin. Jejich obliba tkví ve snadném a efektivním použití, ale i v tom, že nejsou testovány na zvířatech a nezatěžují přírodu.

Produkty si můžete prohlédnout na našich webových stránkách www.arttec.cz.