1 hodnocení

ARTTEC přírodní vonný olej Meduňka bio 2 ml

100% čistý esenciální olej

Esenciální olej z meduňky působí sedativně na nervovou soustavu i na vegetativní systém. Tiší bolest hlavy a migrénu. Je prvotřídním gastrosedativem a kardiosedativem, tj. utišuje žaludeční a střevní neurózu, bušení srdce a arytmii, pomáhá při nervové vyčerpanosti, nespavosti, mírné úzkosti a lehkých depresivních náladách.

Esenciální olejíčky můžete také využít při relaxační koupeli, například v našich masážních vanách se světelnou terapií.

Masážní vana se světlem, vířivé vany, Arttec

Můžeme doručit do:
4.9.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: NAT00049
Značka: ARTTEC
109 Kč 90 Kč bez DPH
Kategorie: Esenciální oleje
Záruka: 2 roky
? Použití: Aromalampa, Difuzér, Koupel, Inhalace, Sauna/parní box, Masáž
? Objem: 2 ml
? Hmotnost: 0,1
Typ olejíčku: Přírodní esenciální olej
? Typ zboží: Běžná cena
Položka byla vyprodána…

Meduňka bio (Melissa officinalis), Medovka, 2ml

100% čistý esenciální olej

Je to vytrvalá rostlina dorůstající výšky 70-150 cm a příjemně voní po citrónu. Původní oblastí rozšíření je východní Středozemí a Malá Asie. Ve střední Evropě se pěstuje na polích a zahradách, občas zplaňuje. Meduňkový čaj z listů pomáhá při stresu, uklidňuje, uvolňuje, zpříjemňuje spánek a zajišťuje dobré zažívání. Nově se uznávají protivirové účinky, zvláště u herpesvirů (opary). Z listů se rovněž připravuje meduňkový likér. Nať se používá v lidovém lékařství jako hypnotikum (vyvolává spánek) a sedativum (potlačuje vliv CNS). Používá se také jako koření a pro svou citrusovou vůni se za čerstva přidává do míchaných nápojů a ovocných salátů.

 

Esenciální olej z meduňky působí sedativně na nervovou soustavu i na vegetativní systém. Tiší bolest hlavy a migrénu. Je prvotřídním gastrosedativem a kardiosedativem, tj. utišuje žaludeční a střevní neurózu, bušení srdce a arytmii, pomáhá při nervové vyčerpanosti, nespavosti, mírné úzkosti a lehkých depresivních náladách. Je účinný i při dyspeptických poruchách, které doprovázejí křečové bolesti a nadýmání. Potlačuje nevolnost a zvracení během těhotenství. Lze ji použít i při olfaktoterapii (psycho-energetická metoda, která používá vůně a dotyk, aby pomohla nalézt a pročistit různá zauzlení z minulosti, která nás zatěžují v současnosti).

 

Aplikace
Dávkování
Masáž + (smíchat 3 kapky s 5 ml olivového extra panenského oleje) žaludeční a střevní neuróza, bušení srdce, srdeční arytmie, menstruační bolesti, křeče, nadýmání, olfaktoterapie
Aromalampa + (až 6 kapek podle velikosti prostoru) únava, fyzická vyčerpanost, depresivní nálada
Difuzér + (podle návodu výrobce)
Potírání -
Koupel + (12 kapek do připravené vanové lázně) relaxace, únava, nespavost, deprese
Obklady -
Inhalace + (3 kapky do 3-5 dcl horké vody) bolest hlavy, migréna, nespavost, úzkost, nervová vyčerpanost
Výplach úst -
Sauna/parní box + (až 6 kapek na tampon volně ložený v prostoru) relaxace, depresivní stavy, neurózy, podpora pocení, snižuje horečku


Zcela bezpečná silice, lze ji aplikovat v těhotenství i při kojení. Vhodná pro děti od 3 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme česká firma ARTTEC, která se již 25 let zabývá výrobou a prodejem sanitárního zařízení. V naší výrobní hale v Tetčicích vyrábíme kvalitní vířivé vany, masážní boxy, hydromasážní vany, sprchové boxy a termo boxy. Pro ty nejnáročnější zákazníky máme v nabídce parní lázně a jako světovou novinku hydromasážní vany se světelnou terapií (chromoterapie). Naše vybrané produkty si můžete prohlédnout i na vzorkovně přímo v Tetčicích, kde vám náš personál rád poskytne potřebné informace.

Jelikož jsme výrobci, plně dohlížíme na kvalitu materiálů a zpracování produktů. O tom, že si za svojí prací stojíme, svědčí záruka na 5 let. Naší předností je možnost upravit box či vanu podle přání zákazníka, kterému tak můžeme připravit zařízení na míru. Zájemce si tak může nakombinovat různé systémy, aby plně odpovídaly jeho požadavkům (např. kombinování masážních trysek, termo baterií, chromoterapie atp.). Pokud potřebujete konzultaci, neváhejte se na nás obrátit, k dispozici jsme mimo jiné i na online chatu, který je zpřístupněný na našich stránkách.

Naše firma nabízí i službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mít starosti se zapojením a zprovozněním. Servis po domluvě přijede, zařízení zapojí a vysvětlí jeho používání. Jako bonus při využití odborné montáže získáte prodlouženou záruku na 6 let. Kromě výše zmíněných produktů se firma dále zabývá prodejem širokého spektra sprchových dveří do niky, vaniček a sprchových koutů. Naše nabídka zboží je rozmanitá a vy si můžete vybrat podle různých parametrů – velikost vaničky, její výška, nabízíme široký výběr velikostí a typů sprchových dveří, včetně výběru typu skla.

Pro kompletní doplnění sortimentu, který přímo láká k relaxaci, nabízíme přírodní kosmetiku a vonné olejíčky pro prohloubení zážitku z koupele. V našich zařízeních si tak můžete kromě běžné očisty těla dopřát i aromaterapii, masáž těla pomocí trysek nebo vířivou koupel. To vše můžete doplnit i světelnou terapií, nebo v případě parního boxu saunou.

Naše firma vám také poskytne návod na údržbu zakoupeného zboží tak, aby vám správně fungovalo a vy jste mohli naše produkty co nejdéle používat. K údržbě a čištění van i sprchových koutů nabízíme ekologické čistící prostředky od francouzské firmy Briochin. Jejich obliba tkví ve snadném a efektivním použití, ale i v tom, že nejsou testovány na zvířatech a nezatěžují přírodu.

Produkty si můžete prohlédnout na našich webových stránkách www.arttec.cz.