Neohodnoceno

ARTTEC přírodní vonný olej Růžové dřevo 5 ml

100% čistý esenciální olej

Esenciální olej z růžového dřeva je prvotřídním antivirovým a antiinfekčním prostředkem, zejména v oblasti ORL. Používá se též jako aktivátor imunitních reakcí (zvyšuje rychlost reakcí zprostředkovaných enzymy a preventivní opatření k posílení přirozené obranyschopnosti organizmu).

Esenciální olejíčky můžete také využít při relaxační koupeli, například v našich masážních vanách se světelnou terapií.

Masážní vana se světlem, vířivé vany, Arttec

Můžeme doručit do:
31.10.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: NAT00034
Značka: ARTTEC
429 Kč 355 Kč bez DPH
Kategorie: Esenciální oleje
Záruka: 2 roky
? Použití: Potírání, Koupel, Inhalace, Výplach úst, Masáž, Obklady
? Objem: 5 ml
? Hmotnost: 0,1 kg
Typ olejíčku: Přírodní esenciální olej
? Typ zboží: Běžná cena
Položka byla vyprodána…

Růžové dřevo (Aniba rosaeodora), Ružové drevo, 5ml

100% čistý esenciální olej

Esenciální olej Růžové dřevo (Ružové drevo) - Bois de rose je získáván parní destilací ze dřeva stromu brazilského palisandru. Vzácný éterický olej odvozený z jeho červeného dřeva obsahuje hlavně linalool. Používá se jako vonný olej v parfémech a v kosmetice. Dřevo (rosewood, růžové pau, bois de rose "femelle") se také používá k výrobě hůlek a nábytku. Tento strom je klasifikován jako ohrožený kvůli jeho intenzivnímu těžení. Od roku 2010 je tento druh uveden v příloze II. Washingtonské úmluvy o ochraně flóry.

 

Esenciální olej z růžového dřeva je prvotřídním antivirovým a antiinfekčním prostředkem, zejména v oblasti ORL (choroby ušní, nosní a krční, onemocnění hlavy a krku) jako je sinusitida (zánětlivé onemocnění vedlejších dutin dýchacích cest), laryngitida (zánětlivá onemocnění hrtanu, která mohou nabývat různých forem), otitis (zánět středního ucha) a bronchopulmonální infekce (zánětlivé onemocnění postihující dýchací soustavu). Používá se též jako aktivátor imunitních reakcí (zvyšuje rychlost reakcí zprostředkovaných enzymy a preventivní opatření k posílení přirozené obranyschopnosti organizmu).
Je škodlivý pro vodní organizmy, může mít dlouhodobě nepříznivé účinky na vodní prostředí (mutagenní, toxický pro reprodukci).

 

Aplikace
Dávkování
Masáž + (smíchat 3 kapky s 5 ml olivového extra panenského oleje) akné, problematická pleť, oblast brzlíku, po celé délce páteře, infekční záněty na kůži
Aromalampa -
Difuzér -
Potírání nepoužívat neředěný
Koupel + (12 kapek do připravené vanové lázně) infekční onemocnění v oblasti genitálií, herpes
Obklady + (5 kapek do 1 l teplé vody) zejména otitis, sinusitida
Inhalace + (3 kapky do 3-5 dcl horké vody) bronchopulmonální infekce, laryngitida
Výplach úst + záněty v krku a dutině ústní
Sauna/parní box -


Jen pro zevní aplikaci. Nepoužívat neředěný, dráždí pokožku a může vyvolat alergickou reakci.
Rovněž se nedoporučuje dlouhodobější užívání, aplikovat jen do doby, než odezní zdravotní obtíže. Při delším používání se chová jako karcinogen. Pozor ! způsobuje i vážné podráždění očí.
Nevhodný pro těhotné a kojící ženy, osoby s onemocněním jater a ledvin, děti do 12 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme česká firma ARTTEC, která se již 25 let zabývá výrobou a prodejem sanitárního zařízení. V naší výrobní hale v Tetčicích vyrábíme kvalitní vířivé vany, masážní boxy, hydromasážní vany, sprchové boxy a termo boxy. Pro ty nejnáročnější zákazníky máme v nabídce parní lázně a jako světovou novinku hydromasážní vany se světelnou terapií (chromoterapie). Naše vybrané produkty si můžete prohlédnout i na vzorkovně přímo v Tetčicích, kde vám náš personál rád poskytne potřebné informace.

Jelikož jsme výrobci, plně dohlížíme na kvalitu materiálů a zpracování produktů. O tom, že si za svojí prací stojíme, svědčí záruka na 5 let. Naší předností je možnost upravit box či vanu podle přání zákazníka, kterému tak můžeme připravit zařízení na míru. Zájemce si tak může nakombinovat různé systémy, aby plně odpovídaly jeho požadavkům (např. kombinování masážních trysek, termo baterií, chromoterapie atp.). Pokud potřebujete konzultaci, neváhejte se na nás obrátit, k dispozici jsme mimo jiné i na online chatu, který je zpřístupněný na našich stránkách.

Naše firma nabízí i službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mít starosti se zapojením a zprovozněním. Servis po domluvě přijede, zařízení zapojí a vysvětlí jeho používání. Jako bonus při využití odborné montáže získáte prodlouženou záruku na 6 let. Kromě výše zmíněných produktů se firma dále zabývá prodejem širokého spektra sprchových dveří do niky, vaniček a sprchových koutů. Naše nabídka zboží je rozmanitá a vy si můžete vybrat podle různých parametrů – velikost vaničky, její výška, nabízíme široký výběr velikostí a typů sprchových dveří, včetně výběru typu skla.

Pro kompletní doplnění sortimentu, který přímo láká k relaxaci, nabízíme přírodní kosmetiku a vonné olejíčky pro prohloubení zážitku z koupele. V našich zařízeních si tak můžete kromě běžné očisty těla dopřát i aromaterapii, masáž těla pomocí trysek nebo vířivou koupel. To vše můžete doplnit i světelnou terapií, nebo v případě parního boxu saunou.

Naše firma vám také poskytne návod na údržbu zakoupeného zboží tak, aby vám správně fungovalo a vy jste mohli naše produkty co nejdéle používat. K údržbě a čištění van i sprchových koutů nabízíme ekologické čistící prostředky od francouzské firmy Briochin. Jejich obliba tkví ve snadném a efektivním použití, ale i v tom, že nejsou testovány na zvířatech a nezatěžují přírodu.

Produkty si můžete prohlédnout na našich webových stránkách www.arttec.cz.