Neohodnoceno

Růžové dřevo (Aniba rosaeodora), Ružové drevo

100% čistý esenciální olej

Esenciální olej z růžového dřeva je prvotřídním antivirovým a antiinfekčním prostředkem, zejména v oblasti ORL. Používá se též jako aktivátor imunitních reakcí (zvyšuje rychlost reakcí zprostředkovaných enzymy a preventivní opatření k posílení přirozené obranyschopnosti organizmu).

Můžeme doručit do:
3.12.2020
Skladem (1 ks)
Kód: NAT00034
Značka: ARTTEC
429 Kč 355 Kč bez DPH
Kategorie: Esenciální oleje
Záruka: 2 roky
? Použití: Potírání, Koupel, Inhalace, Výplach úst, Masáž, Obklady
? Objem: 5 ml
? Hmotnost: 0,1 kg
Zboží: Běžná cena

Růžové dřevo (Aniba rosaeodora), Ružové drevo, 5ml

100% čistý esenciální olej

Esenciální olej Růžové dřevo (Ružové drevo) - Bois de rose je získáván parní destilací ze dřeva stromu brazilského palisandru. Vzácný éterický olej odvozený z jeho červeného dřeva obsahuje hlavně linalool. Používá se jako vonný olej v parfémech a v kosmetice. Dřevo (rosewood, růžové pau, bois de rose "femelle") se také používá k výrobě hůlek a nábytku. Tento strom je klasifikován jako ohrožený kvůli jeho intenzivnímu těžení. Od roku 2010 je tento druh uveden v příloze II. Washingtonské úmluvy o ochraně flóry.

 

Esenciální olej z růžového dřeva je prvotřídním antivirovým a antiinfekčním prostředkem, zejména v oblasti ORL (choroby ušní, nosní a krční, onemocnění hlavy a krku) jako je sinusitida (zánětlivé onemocnění vedlejších dutin dýchacích cest), laryngitida (zánětlivá onemocnění hrtanu, která mohou nabývat různých forem), otitis (zánět středního ucha) a bronchopulmonální infekce (zánětlivé onemocnění postihující dýchací soustavu). Používá se též jako aktivátor imunitních reakcí (zvyšuje rychlost reakcí zprostředkovaných enzymy a preventivní opatření k posílení přirozené obranyschopnosti organizmu).
Je škodlivý pro vodní organizmy, může mít dlouhodobě nepříznivé účinky na vodní prostředí (mutagenní, toxický pro reprodukci).

 

Aplikace
Dávkování
Masáž + (smíchat 3 kapky s 5 ml olivového extra panenského oleje) akné, problematická pleť, oblast brzlíku, po celé délce páteře, infekční záněty na kůži
Aromalampa -
Difuzér -
Potírání nepoužívat neředěný
Koupel + (12 kapek do připravené vanové lázně) infekční onemocnění v oblasti genitálií, herpes
Obklady + (5 kapek do 1 l teplé vody) zejména otitis, sinusitida
Inhalace + (3 kapky do 3-5 dcl horké vody) bronchopulmonální infekce, laryngitida
Výplach úst + záněty v krku a dutině ústní
Sauna/parní box -


Jen pro zevní aplikaci. Nepoužívat neředěný, dráždí pokožku a může vyvolat alergickou reakci.
Rovněž se nedoporučuje dlouhodobější užívání, aplikovat jen do doby, než odezní zdravotní obtíže. Při delším používání se chová jako karcinogen. Pozor ! způsobuje i vážné podráždění očí.
Nevhodný pro těhotné a kojící ženy, osoby s onemocněním jater a ledvin, děti do 12 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost ARTTEC s.r.o. nabízí široký sortiment pro Vaši koupelnu. Sprchové boxy s vaničkou z litého mramoru vlastní výroby a 5 letou zárukou. Sprchové kouty, zástěny a dveře do Niky s nejšiřším výběrem na českém trhu.