Neohodnoceno

ARTTEC přírodní vonný olej Mrkev 5 ml

Látky obsažené v mrkvi (nejvíce v jejím kořeni) podporují imunitu těla a tím odolnost organizmu především proti infekcím. Zlepšují zrak, zvláště šeroslepost, která je charakteristická při nedostatku vitamínu A. Efektivní je léčba mrkví všude tam, kde dochází k dlouhodobému narušení výměny minerálních látek.

Esenciální olejíčky můžete také využít při relaxační koupeli, například v našich masážních vanách se světelnou terapií.

Masážní vana se světlem, vířivé vany, Arttec

Můžeme doručit do:
30.9.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: NAT00004
Značka: ARTTEC
239 Kč 198 Kč bez DPH
Kategorie: Esenciální oleje
Záruka: 2 roky
? Použití: Potírání
? Objem: 5 ml
? Hmotnost: 0,1 kg
Typ olejíčku: Přírodní esenciální olej
? Typ zboží: Běžná cena
Položka byla vyprodána…

Mrkev (Daucus carota), Mrkva, 5ml

V aromaterapii se nepoužívá.

Základní vlastností aromatického oleje z mrkve je jeho schopnost podporovat regeneraci buněk pokožky a proto se používá hlavně v kosmetice. Při aplikaci nanášením na pokožku (mírným poklepáváním napuštěným tamponem) je nutné používat ho vždy rozpuštěný v olivovém či slunečnicovém extra panenském oleji (5 kapek do 5 ml oleje). Ošetřenou pokožku nevystavovat slunečnímu záření. Rovněž jsou mu připisovány afrodiziakální účinky.

 

Mrkev je rostlina v současnosti pěstovaná jako potravina v mnoha varietách. Planě se vyskytuje výjimečně, i když v léčitelství je ceněna více pro obsah účinnějších látek. Obsahuje především karoteny, které jsou prekurzorem vitaminu A, vitamíny skupiny B, vitamín C, cukry, minerální a další pro lidský organizmus prospěšné látky. V semenech se nachází především silice a olej.

Látky obsažené v mrkvi (nejvíce v jejím kořeni) podporují imunitu těla a tím odolnost organizmu především proti infekcím. Zlepšují zrak, zvláště šeroslepost, která je charakteristická při nedostatku vitamínu A. Efektivní je léčba mrkví všude tam, kde dochází k dlouhodobému narušení výměny minerálních látek (tvorba močových kaménků, revmatické záněty kloubů, dna, apod.). Neměla by chybět při léčbě ischemické choroby srdeční, včetně doléčování následků po překonání infarktu myokardu, při jaterní dietě a při diabetu (cukrovce). Je důležitou složkou potravy těhotných žen a kojících matek, při chudokrevnosti a při oslabení organizmu z jakéhokoliv důvodu (stavy po překonání dlouhodobé nemoci, poúrazová rehabilitace, kolapsy plynoucí ze stresu a pod.). Rovněž bylo zjištěno, že látka falkarinol (falcarinol) obsažená v mrkvi může snižovat rozvoj rakoviny. Při chronické koronární nedostatečnosti (angina pectoris) je možno nálevem z mrkvových semen docílit , že po čase lze snížit nutnost podávání silných léků. Jinak je prostředkem močopudným s mírně projímavým účinkem, rozmělněná výborně hojí rány, spáleniny, vředy a podobné kožní problémy, harmonizuje střevní flóru po delší léčbě antibiotiky.

Esenciální olej je určen jen k zevnímu použití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme česká firma ARTTEC, která se již 25 let zabývá výrobou a prodejem sanitárního zařízení. V naší výrobní hale v Tetčicích vyrábíme kvalitní vířivé vany, masážní boxy, hydromasážní vany, sprchové boxy a termo boxy. Pro ty nejnáročnější zákazníky máme v nabídce parní lázně a jako světovou novinku hydromasážní vany se světelnou terapií (chromoterapie). Naše vybrané produkty si můžete prohlédnout i na vzorkovně přímo v Tetčicích, kde vám náš personál rád poskytne potřebné informace.

Jelikož jsme výrobci, plně dohlížíme na kvalitu materiálů a zpracování produktů. O tom, že si za svojí prací stojíme, svědčí záruka na 5 let. Naší předností je možnost upravit box či vanu podle přání zákazníka, kterému tak můžeme připravit zařízení na míru. Zájemce si tak může nakombinovat různé systémy, aby plně odpovídaly jeho požadavkům (např. kombinování masážních trysek, termo baterií, chromoterapie atp.). Pokud potřebujete konzultaci, neváhejte se na nás obrátit, k dispozici jsme mimo jiné i na online chatu, který je zpřístupněný na našich stránkách.

Naše firma nabízí i službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mít starosti se zapojením a zprovozněním. Servis po domluvě přijede, zařízení zapojí a vysvětlí jeho používání. Jako bonus při využití odborné montáže získáte prodlouženou záruku na 6 let. Kromě výše zmíněných produktů se firma dále zabývá prodejem širokého spektra sprchových dveří do niky, vaniček a sprchových koutů. Naše nabídka zboží je rozmanitá a vy si můžete vybrat podle různých parametrů – velikost vaničky, její výška, nabízíme široký výběr velikostí a typů sprchových dveří, včetně výběru typu skla.

Pro kompletní doplnění sortimentu, který přímo láká k relaxaci, nabízíme přírodní kosmetiku a vonné olejíčky pro prohloubení zážitku z koupele. V našich zařízeních si tak můžete kromě běžné očisty těla dopřát i aromaterapii, masáž těla pomocí trysek nebo vířivou koupel. To vše můžete doplnit i světelnou terapií, nebo v případě parního boxu saunou.

Naše firma vám také poskytne návod na údržbu zakoupeného zboží tak, aby vám správně fungovalo a vy jste mohli naše produkty co nejdéle používat. K údržbě a čištění van i sprchových koutů nabízíme ekologické čistící prostředky od francouzské firmy Briochin. Jejich obliba tkví ve snadném a efektivním použití, ale i v tom, že nejsou testovány na zvířatech a nezatěžují přírodu.

Produkty si můžete prohlédnout na našich webových stránkách www.arttec.cz.