Neohodnoceno

ARTTEC přírodní vonný olej Mandarinka bio 10 ml

100% čistý esenciální olej

Esenciální olej z mandarinky pomáhá při únavě, nespavosti, depresi a stresu. Několik kapek stačí k tomu, aby stres unikl z těla a mysli. Je také výborný pro péči o pokožku, mastnou pleť a akné. Odstraňuje také zácpu a zažívací potíže způsobená stresem.

Esenciální olejíčky můžete také využít při relaxační koupeli, například v našich masážních vanách se světelnou terapií.

Masážní vana se světlem, vířivé vany, Arttec

Můžeme doručit do:
3.12.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: NAT00047
Značka: ARTTEC
299 Kč 247 Kč bez DPH
Kategorie: Esenciální oleje
Záruka: 2 roky
? Použití: Aromalampa, Difuzér, Koupel, Inhalace, Sauna/parní box, Masáž
? Objem: 10 ml
? Hmotnost: 0,1 kg
Typ olejíčku: Přírodní esenciální olej
? Typ zboží: Běžná cena
Položka byla vyprodána…

Mandarinka bio (Citrus reticulata), Mandarínka, 10ml

100% čistý esenciální olej

Mandarinkovník je nevysoký, neopadavý strom, jehož plody jsou známé jako mandarinky. Vyhovuje mu subtropické podnebí a pro chutné plody se v Asii pěstuje již od doby před naším letopočtem. Odkud tento druh rodu citrus pochází nelze s určitosti stanovit, obvykle jsou za jeho domovinu považované ostrovy Japonska, někdy i nedaleký Tchaj-wan a jihovýchodní Čína. V současnosti se pěstuje, pokud to podnebí dovolí, po celém světě. Tam, kde nejsou klimatické podmínky (není mrazuvzdorný), jsou vyšlechtěny pokojové a skleníkové odrůdy, které se dají bez problémů pěstovat i v tomto prostředí. Mimo přímou konzumaci plodů se využívají slupky zralých plodů, ze kterých se lisuje mandarinková silice. Hlavní složkou silice je D-limon používaný k výrobě trestí pro drahé parfémy, pro ostatní kosmetiku se využívá i silice z větviček a listů.

 

Esenciální olej z mandarinky pomáhá při únavě, nespavosti, depresi a stresu. Několik kapek stačí k tomu, aby stres unikl z těla a mysli. Je také výborný pro péči o pokožku, mastnou pleť a akné. Odstraňuje také zácpu a zažívací potíže způsobená stresem. Nakonec jedna zajímavost: s jeho pomocí lze odstranit somatizaci, a to nejen u dětí. Co to je to somatizace? Je to projev duševních pochodů v oblasti tělesné. Jedná se tedy o mechanismus vyjadřující nezpracované emoční prožitky prostřednictvím tělesných symptomů (příznak, vnější projev). Pacient, u kterého k tomuto jevu dochází, využívá jednotlivé části svého těla k odvedení psychického napětí, se kterým není schopen se vyrovnat. Mezi typické projevy somatizace patří například chronické bolesti a únava, neurologické problémy, zažívací potíže či třeba nespavost. Všechny tyto tělesné symptomy se ale projevují bez adekvátního organického patologického (porušený nebo odchylný) podkladu či patofyziologického mechanismu (zevní projev nemoci), který by je vysvětloval. Pro samotného pacienta jsou pak tyto projevy obtěžující a nejsou pod jeho volní a vědomou kontrolou.

 

Aplikace
Dávkování
Masáž + (smíchat 3 kapky s 5 ml olivového extra panenského oleje) hojení ran, akné, lokální masáž břicha pomáhá při zažívacích problémech, pomáhá udržovat čistou a hladkou pokožku, tonizuje a čistí normální, mastnou a zralou pleť, podporuje hojivou schopnost pokožky pro snížení výskytu vrásek a známek stárnutí
Aromalampa + (až 6 kapek podle velikosti prostředí) povznášející, povzbuzující a relaxační, úleva od napětí a stresu, pročištění myšlenek, podpora dobráho noční ho odpočinku
Difuzér + (podle návodu výrobce)
Potírání -
Koupel + (12 kapek do připravené vanové lázně) relaxace, somatizace, zažívací problémy způsobené stresem, stres, únava
Obklady -
Inhalace + (3 kapky do 3-5 dcl horké vody) nespavost, fyzická a psychická nevyrovnanost
Výplach úst -
Sauna/parní box + (až 6 kapek na tampon volně ložený v prostoru) vrcholná relaxace uvolnění těla i mysli


Jen k zevnímu použití. Zcela bezpečná silice. Aplikace možná i pro děti starší 3 let.
Zvýšená opatrnost v těhotenství a při kojení - možnost přenesení nežádoucí reakce na plod, nebo mlékem na dítě.
Jako téměř všechny citrusy i tato silice je fotosenzibilní - po aplikaci je nutno se chránit před přímým slunečním svitem a UV zářením.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme česká firma ARTTEC, která se již 25 let zabývá výrobou a prodejem sanitárního zařízení. V naší výrobní hale v Tetčicích vyrábíme kvalitní vířivé vany, masážní boxy, hydromasážní vany, sprchové boxy a termo boxy. Pro ty nejnáročnější zákazníky máme v nabídce parní lázně a jako světovou novinku hydromasážní vany se světelnou terapií (chromoterapie). Naše vybrané produkty si můžete prohlédnout i na vzorkovně přímo v Tetčicích, kde vám náš personál rád poskytne potřebné informace.

Jelikož jsme výrobci, plně dohlížíme na kvalitu materiálů a zpracování produktů. O tom, že si za svojí prací stojíme, svědčí záruka na 5 let. Naší předností je možnost upravit box či vanu podle přání zákazníka, kterému tak můžeme připravit zařízení na míru. Zájemce si tak může nakombinovat různé systémy, aby plně odpovídaly jeho požadavkům (např. kombinování masážních trysek, termo baterií, chromoterapie atp.). Pokud potřebujete konzultaci, neváhejte se na nás obrátit, k dispozici jsme mimo jiné i na online chatu, který je zpřístupněný na našich stránkách.

Naše firma nabízí i službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mít starosti se zapojením a zprovozněním. Servis po domluvě přijede, zařízení zapojí a vysvětlí jeho používání. Jako bonus při využití odborné montáže získáte prodlouženou záruku na 6 let. Kromě výše zmíněných produktů se firma dále zabývá prodejem širokého spektra sprchových dveří do niky, vaniček a sprchových koutů. Naše nabídka zboží je rozmanitá a vy si můžete vybrat podle různých parametrů – velikost vaničky, její výška, nabízíme široký výběr velikostí a typů sprchových dveří, včetně výběru typu skla.

Pro kompletní doplnění sortimentu, který přímo láká k relaxaci, nabízíme přírodní kosmetiku a vonné olejíčky pro prohloubení zážitku z koupele. V našich zařízeních si tak můžete kromě běžné očisty těla dopřát i aromaterapii, masáž těla pomocí trysek nebo vířivou koupel. To vše můžete doplnit i světelnou terapií, nebo v případě parního boxu saunou.

Naše firma vám také poskytne návod na údržbu zakoupeného zboží tak, aby vám správně fungovalo a vy jste mohli naše produkty co nejdéle používat. K údržbě a čištění van i sprchových koutů nabízíme ekologické čistící prostředky od francouzské firmy Briochin. Jejich obliba tkví ve snadném a efektivním použití, ale i v tom, že nejsou testovány na zvířatech a nezatěžují přírodu.

Produkty si můžete prohlédnout na našich webových stránkách www.arttec.cz.