Neohodnoceno

ARTTEC přírodní vonný olej Majoránka s mušlemi 5 ml

100% čistý esenciální olej

Esenciální olej z této byliny je excelentním relaxačním prostředkem, zklidňuje příznaky spojené se stresem, jako je nervové astma, úzkost, nervozita, deprese, závratě a podrážděnost. Je výrazně antispasmodický (křeče hladkého svalstva), pomáhá při palpitaci (srdeční arytmie), aerofagii (neurotické polykání vzduchu) a nadýmání.

Esenciální olejíčky můžete také využít při relaxační koupeli, například v našich masážních vanách se světelnou terapií.

Masážní vana se světlem, vířivé vany, Arttec

Můžeme doručit do:
30.9.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: NAT00048
Značka: ARTTEC
299 Kč 247 Kč bez DPH
Kategorie: Esenciální oleje
Záruka: 2 roky
? Použití: Aromalampa, Difuzér, Inhalace, Sauna/parní box, Masáž, Obklady
? Objem: 5 ml
? Hmotnost: 0,1 kg
Typ olejíčku: Přírodní esenciální olej
? Typ zboží: Běžná cena
Položka byla vyprodána…

Majoránka s mušlemi (Origanum majorana), Majorán s mušĺami, 5ml

100% čistý esenciální olej

Majoránka s mušlemi je trvalka původem ze severní Afriky a Egypta. Původně zdomácněla ve Středomoří, pěstovali ji už i staří Egypťané, Řekové a Římané a v době křižáckých výprav do Svaté země v raném středověku se rozšířila do zbytku Evropy. Její název je odvozen od specifického aroma a bílých květů ve tvaru mušlí. Ve starověkém Egyptě byla tato posvátná rostlina zasvěcená Osiriovi a používána v procesu balzamování. Používá se především od nepaměti jako koření na dochucování polévek, omáček a masitých jídel. Díky svému blahodárnému účinku na trávení se přidává do pokrmů z luštěnin, zelí či jiných tučných jídel. Povzbuzuje chuť do jídla a podporuje tvorbu žaludečních šťáv, odstraňuje nadýmání.

 

Esenciální olej z této byliny je excelentním relaxačním prostředkem, zklidňuje příznaky spojené se stresem, jako je nervové astma, úzkost, nervozita, deprese, závratě a podrážděnost. Je výrazně antispasmodický (křeče hladkého svalstva), pomáhá při palpitaci (srdeční arytmie), aerofagii (neurotické polykání vzduchu) a nadýmání. Spolupůsobí i na snižování vyšších hodnot krevního tlaku, v některých případech odstraňuje i bolest hlavy. Nelze opominout i jeho pomoc při problémech s bolestivou menstruací.

 

Aplikace
Dávkování
Masáž + (smíchat 3 kapky s 5 ml olivového extra panenského oleje) svalové napětí, bolest, křeče, bolestivá menstruace
Aromalampa + (až 6 kapek podle velikosti prostoru) relaxace, psychické uklidnění
Difuzér + (podle návodu výrobce)
Potírání -
Koupel -
Obklady + (5 kapek do 1 l teplé vody) bolestivá svalová místa
Inhalace + (3 kapky do 3-5 dcl horké vody) nachlazení, rýma, bolest hlavy, snížení krevního tlaku
Výplach úst -
Sauna/parní box + (až 6 kapek na tampon volně ložený v prostoru) relaxace, psychické uvolnění, viróza, nachlazení, obecná únava


Zcela bezpečný extrakt jen k zevnímu použití. Nepoužívat v těhotenství. Pro děti od 6 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme česká firma ARTTEC, která se již 25 let zabývá výrobou a prodejem sanitárního zařízení. V naší výrobní hale v Tetčicích vyrábíme kvalitní vířivé vany, masážní boxy, hydromasážní vany, sprchové boxy a termo boxy. Pro ty nejnáročnější zákazníky máme v nabídce parní lázně a jako světovou novinku hydromasážní vany se světelnou terapií (chromoterapie). Naše vybrané produkty si můžete prohlédnout i na vzorkovně přímo v Tetčicích, kde vám náš personál rád poskytne potřebné informace.

Jelikož jsme výrobci, plně dohlížíme na kvalitu materiálů a zpracování produktů. O tom, že si za svojí prací stojíme, svědčí záruka na 5 let. Naší předností je možnost upravit box či vanu podle přání zákazníka, kterému tak můžeme připravit zařízení na míru. Zájemce si tak může nakombinovat různé systémy, aby plně odpovídaly jeho požadavkům (např. kombinování masážních trysek, termo baterií, chromoterapie atp.). Pokud potřebujete konzultaci, neváhejte se na nás obrátit, k dispozici jsme mimo jiné i na online chatu, který je zpřístupněný na našich stránkách.

Naše firma nabízí i službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mít starosti se zapojením a zprovozněním. Servis po domluvě přijede, zařízení zapojí a vysvětlí jeho používání. Jako bonus při využití odborné montáže získáte prodlouženou záruku na 6 let. Kromě výše zmíněných produktů se firma dále zabývá prodejem širokého spektra sprchových dveří do niky, vaniček a sprchových koutů. Naše nabídka zboží je rozmanitá a vy si můžete vybrat podle různých parametrů – velikost vaničky, její výška, nabízíme široký výběr velikostí a typů sprchových dveří, včetně výběru typu skla.

Pro kompletní doplnění sortimentu, který přímo láká k relaxaci, nabízíme přírodní kosmetiku a vonné olejíčky pro prohloubení zážitku z koupele. V našich zařízeních si tak můžete kromě běžné očisty těla dopřát i aromaterapii, masáž těla pomocí trysek nebo vířivou koupel. To vše můžete doplnit i světelnou terapií, nebo v případě parního boxu saunou.

Naše firma vám také poskytne návod na údržbu zakoupeného zboží tak, aby vám správně fungovalo a vy jste mohli naše produkty co nejdéle používat. K údržbě a čištění van i sprchových koutů nabízíme ekologické čistící prostředky od francouzské firmy Briochin. Jejich obliba tkví ve snadném a efektivním použití, ale i v tom, že nejsou testovány na zvířatech a nezatěžují přírodu.

Produkty si můžete prohlédnout na našich webových stránkách www.arttec.cz.