Neohodnoceno

Majoránka s mušlemi (Origanum majorana), Majorán s mušĺami

100% čistý esenciální olej

Esenciální olej z této byliny je excelentním relaxačním prostředkem, zklidňuje příznaky spojené se stresem, jako je nervové astma, úzkost, nervozita, deprese, závratě a podrážděnost. Je výrazně antispasmodický (křeče hladkého svalstva), pomáhá při palpitaci (srdeční arytmie), aerofagii (neurotické polykání vzduchu) a nadýmání.

Můžeme doručit do:
4.12.2020
Skladem (2 ks)
Kód: NAT00048
Značka: ARTTEC
299 Kč 247 Kč bez DPH
Kategorie: Esenciální oleje
Záruka: 2 roky
? Použití: Aromalampa, Difuzér, Inhalace, Sauna/parní box, Masáž, Obklady
? Objem: 5 ml
? Hmotnost: 0,1 kg
Zboží: Běžná cena

Majoránka s mušlemi (Origanum majorana), Majorán s mušĺami, 5ml

100% čistý esenciální olej

Majoránka s mušlemi je trvalka původem ze severní Afriky a Egypta. Původně zdomácněla ve Středomoří, pěstovali ji už i staří Egypťané, Řekové a Římané a v době křižáckých výprav do Svaté země v raném středověku se rozšířila do zbytku Evropy. Její název je odvozen od specifického aroma a bílých květů ve tvaru mušlí. Ve starověkém Egyptě byla tato posvátná rostlina zasvěcená Osiriovi a používána v procesu balzamování. Používá se především od nepaměti jako koření na dochucování polévek, omáček a masitých jídel. Díky svému blahodárnému účinku na trávení se přidává do pokrmů z luštěnin, zelí či jiných tučných jídel. Povzbuzuje chuť do jídla a podporuje tvorbu žaludečních šťáv, odstraňuje nadýmání.

 

Esenciální olej z této byliny je excelentním relaxačním prostředkem, zklidňuje příznaky spojené se stresem, jako je nervové astma, úzkost, nervozita, deprese, závratě a podrážděnost. Je výrazně antispasmodický (křeče hladkého svalstva), pomáhá při palpitaci (srdeční arytmie), aerofagii (neurotické polykání vzduchu) a nadýmání. Spolupůsobí i na snižování vyšších hodnot krevního tlaku, v některých případech odstraňuje i bolest hlavy. Nelze opominout i jeho pomoc při problémech s bolestivou menstruací.

 

Aplikace
Dávkování
Masáž + (smíchat 3 kapky s 5 ml olivového extra panenského oleje) svalové napětí, bolest, křeče, bolestivá menstruace
Aromalampa + (až 6 kapek podle velikosti prostoru) relaxace, psychické uklidnění
Difuzér + (podle návodu výrobce)
Potírání -
Koupel -
Obklady + (5 kapek do 1 l teplé vody) bolestivá svalová místa
Inhalace + (3 kapky do 3-5 dcl horké vody) nachlazení, rýma, bolest hlavy, snížení krevního tlaku
Výplach úst -
Sauna/parní box + (až 6 kapek na tampon volně ložený v prostoru) relaxace, psychické uvolnění, viróza, nachlazení, obecná únava


Zcela bezpečný extrakt jen k zevnímu použití. Nepoužívat v těhotenství. Pro děti od 6 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost ARTTEC s.r.o. nabízí široký sortiment pro Vaši koupelnu. Sprchové boxy s vaničkou z litého mramoru vlastní výroby a 5 letou zárukou. Sprchové kouty, zástěny a dveře do Niky s nejšiřším výběrem na českém trhu.