2 hodnocení

ARTTEC přírodní vonný olej Růže z Damašku 2 ml

100% čistý esenciální olej

Éterické oleje jsou využívány v aromaterapii a medicíně pro své uklidňující, antibakteriální, protizánětlivé a protikřečové účinky, v kosmetice, parfumerii a všude tam, kde je žádoucí nezaměnitelné aroma z růží. 

Esenciální olejíčky můžete také využít při relaxační koupeli, například v našich masážních vanách se světelnou terapií.

Masážní vana se světlem, vířivé vany, Arttec

Můžeme doručit do:
30.9.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: NAT00053
Značka: ARTTEC
2 199 Kč 1 817 Kč bez DPH
Kategorie: Esenciální oleje
Záruka: 2 roky
? Použití: Aromalampa, Difuzér, Koupel, Sauna/parní box, Masáž
? Objem: 2 ml
? Hmotnost: 0,1 kg
Typ olejíčku: Přírodní esenciální olej
? Typ zboží: Běžná cena
Položka byla vyprodána…

Růže z Damašku (Rosa damascena), Ruze z Damasku, 2ml

100% čistý esenciální olej

Růže damašská nebo též růže damascénská je vyšlechtěný hybridní druh z rozsáhlého rodu růže a jedna z nejstarších a nejdůležitějších kulturních růží s hojným využitím v okrasném zahradnictví, kosmetickém průmyslu a medicíně. Vyšlechtěna byla pravděpodobně již ve starověku na Blízkém východě Peršany, byla pěstována ve starověkém Řecku i Římě. Jako u ostatních starých kulturních růží je jejím přímým předchůdcem růže galská. Postupně vznikly dvě základní varianty: křížením s Rosa phoenicia jedenkrát ročně kvetoucí "letní damašská růže" a "podzimní damašská růže" křížením s růží mošusovou. Sama damašská růže pak stála na počátku šlechtění dalších kulturních variant, jako je růže stolistá a celé skupiny bourbonek, portlandských růží a remontantek. Obě varianty růže damašské tvoří zhruba dva metry vysoké keře s obloukovitým vzrůstem a hustě ostnitými výhony. Květy jsou spíše drobnější, ploché, plné, výrazně vonící, v pastelových odstínech růžové a bílé. Kultivar Trigintipetala růžové barvy, vyšlechtěný v 17. století, je pěstován na květ pro výrobu růžového oleje. Nejznámější a proslulé je Údolí růží v Bulharsku.

 

Kromě destilace růžového oleje a výroby růžové vody má damašská růže hojné využití též v gastronomii: jedlé korunní plátky jsou nakládány do cukru, zpracovávány na čajové směsi, na džemy, jako ochucovadlo marcipánu a jiných dezertů v orientálních kuchyních. Éterické oleje jsou využívány v aromaterapii a medicíně pro své uklidňující, antibakteriální, protizánětlivé a protikřečové účinky, v kosmetice, parfumerii a všude tam, kde je žádoucí nezaměnitelné aroma z růží.

 

Aplikace
Dávkování
Masáž + (smíchat 3 kapky s 5 ml olivového extra panenského oleje) pleťové tonikum, regenerace kožní tkáně, vyhlazuje vrásky, dermatózy, menstruační bolesti
Aromalampa + (až 6 kapek podle velikosti prostředí) uklidňuje neurózy (duševní porucha se stavy úzkosti, emoční tísně a deprese), pomáhá odstranit stres a zármutek, afrodiziakum
Difuzér + (podle návodu výrobce)
Potírání -
Koupel + (12 kapek do připravené vanové lázně) relaxace, afrodiziakum, antidepresivum
Obklady -
Inhalace -
Výplach úst -
Sauna/parní box + (až 6 kapek na tampon volně ložený v prostoru) podporuje krevní oběh, snižuje horečku, tonizuje libido


Esence jen k vnějšímu použití. Aplikace dětem od 12 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme česká firma ARTTEC, která se již 25 let zabývá výrobou a prodejem sanitárního zařízení. V naší výrobní hale v Tetčicích vyrábíme kvalitní vířivé vany, masážní boxy, hydromasážní vany, sprchové boxy a termo boxy. Pro ty nejnáročnější zákazníky máme v nabídce parní lázně a jako světovou novinku hydromasážní vany se světelnou terapií (chromoterapie). Naše vybrané produkty si můžete prohlédnout i na vzorkovně přímo v Tetčicích, kde vám náš personál rád poskytne potřebné informace.

Jelikož jsme výrobci, plně dohlížíme na kvalitu materiálů a zpracování produktů. O tom, že si za svojí prací stojíme, svědčí záruka na 5 let. Naší předností je možnost upravit box či vanu podle přání zákazníka, kterému tak můžeme připravit zařízení na míru. Zájemce si tak může nakombinovat různé systémy, aby plně odpovídaly jeho požadavkům (např. kombinování masážních trysek, termo baterií, chromoterapie atp.). Pokud potřebujete konzultaci, neváhejte se na nás obrátit, k dispozici jsme mimo jiné i na online chatu, který je zpřístupněný na našich stránkách.

Naše firma nabízí i službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mít starosti se zapojením a zprovozněním. Servis po domluvě přijede, zařízení zapojí a vysvětlí jeho používání. Jako bonus při využití odborné montáže získáte prodlouženou záruku na 6 let. Kromě výše zmíněných produktů se firma dále zabývá prodejem širokého spektra sprchových dveří do niky, vaniček a sprchových koutů. Naše nabídka zboží je rozmanitá a vy si můžete vybrat podle různých parametrů – velikost vaničky, její výška, nabízíme široký výběr velikostí a typů sprchových dveří, včetně výběru typu skla.

Pro kompletní doplnění sortimentu, který přímo láká k relaxaci, nabízíme přírodní kosmetiku a vonné olejíčky pro prohloubení zážitku z koupele. V našich zařízeních si tak můžete kromě běžné očisty těla dopřát i aromaterapii, masáž těla pomocí trysek nebo vířivou koupel. To vše můžete doplnit i světelnou terapií, nebo v případě parního boxu saunou.

Naše firma vám také poskytne návod na údržbu zakoupeného zboží tak, aby vám správně fungovalo a vy jste mohli naše produkty co nejdéle používat. K údržbě a čištění van i sprchových koutů nabízíme ekologické čistící prostředky od francouzské firmy Briochin. Jejich obliba tkví ve snadném a efektivním použití, ale i v tom, že nejsou testovány na zvířatech a nezatěžují přírodu.

Produkty si můžete prohlédnout na našich webových stránkách www.arttec.cz.