1 hodnocení

ARTTEC přírodní vonný olej Lavandin super de Provence bio 10 ml

100% čistý esenciální olej

Esenciální olej Lavandin pomáhá tedy chránit rány před infikováním a urychluje proces hojení a zároveň snižuje bolest a zánět. Je zvláště účinný při snižování bolesti kloubů a svalů, snižuje riziko tvorby jizev jako pozůstatek po akné a poranění, působí při celulitidě k odstraňování strií (pomerančová kůra).

Esenciální olejíčky můžete také využít při relaxační koupeli, například v našich masážních vanách se světelnou terapií.

Masážní vana se světlem, vířivé vany, Arttec

Můžeme doručit do:
21.10.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: NAT00011
Značka: ARTTEC
229 Kč 189 Kč bez DPH
Kategorie: Esenciální oleje
Záruka: 2 roky
? Použití: Aromalampa, Difuzér, Koupel, Inhalace, Výplach úst, Sauna/parní box, Masáž, Obklady
? Objem: 10 ml
? Hmotnost: 0,1 kg
Typ olejíčku: Přírodní esenciální olej
? Typ zboží: Běžná cena
Položka byla vyprodána…

Lavandin super de Provence bio (Lavandula hybrida), Lavandula hybrida, 10ml

100% čistý esenciální olej

Esenciální olej Lavandin je extrahován z rostliny vzniklé křížením druhů levandule Angustifolia a Latifolia, proto název Lavandinu je vědecky známý jako Lavandula Hybrida nebo Lavandula Hortensis. Aromaterapeutické a léčebné vlastnosti jsou podobné levanduli, ale jsou intenzivnější, hlavně je zesílena jeho schopnost působit jako antiseptikum (snížení rizika infekce, sepse nebo hniloby), antidepresivum(zmírnění symptomů neboli příznaků deprese) a analgetikum (úleva od bolesti a dosažení analgesie, tj. stav bez bolesti).

Esenciální olej Lavandin pomáhá tedy chránit rány před infikováním a urychluje proces hojení a zároveň snižuje bolest a zánět. Je zvláště účinný při snižování bolesti kloubů a svalů, snižuje riziko tvorby jizev jako pozůstatek po akné a poranění, působí při celulitidě k odstraňování strií (pomerančová kůra). Esenciální olej se rovněž používá k léčbě bolesti hlavy spojené s nachlazením, chřipkou nebo horečkou, při bronchitidě (zánět dolních cest dýchacích) k podpoře vykašlávání tím, že rozpouští hlen. Jeho antidepresivní účinek pomáhá odstraňovat deprese a úzkosti, ale může interagovat (vzájemně působit, ovlivňovat) s některými léky a také inhibovat (snižovat) srážení krve. Při poruchách krvácení nebo užívání antikoagulátů (léky na ředění krve) se musí  s Lavandinem postupovat opatrně. 

 

Aplikace
Dávkování
Masáž + (smíchat 3 kapky s 5 ml olivového extra panenského oleje) bolesti svalů a kloubů
Aromalampa + (osvěžuje a dezinfikuje prostředí) až 6 kapek podle rozsahu prostoru
Difuzér + (osvěžuje a dezinfikuje prostředí) až 6 kapek podle rozsahu prostoru
Potírání -
Koupel + (12 kapek do připravené vanové lázně) nachlazení, viróza, celkové fyzické uvolnění
Obklady + (6 kapek do 1 l teplé vody) hojení poranění, strie, bolest hlavy, akné, horečka
Inhalace + (3 kapky do 3-5 dcl horké vody) bronchitida, migréna, deprese
Výplach úst + (3 kapky do 2dcl vlažné vody) záněty v dutině ústní, angína
Sauna/parní box + (6 kapek na tampon volně ložený v prostoru) relaxace, rehabilitace


Jen k vnějšímu použití, neaplikovat v těhotenství a při kojení, děti od 6 let poloviční dávky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme česká firma ARTTEC, která se již 25 let zabývá výrobou a prodejem sanitárního zařízení. V naší výrobní hale v Tetčicích vyrábíme kvalitní vířivé vany, masážní boxy, hydromasážní vany, sprchové boxy a termo boxy. Pro ty nejnáročnější zákazníky máme v nabídce parní lázně a jako světovou novinku hydromasážní vany se světelnou terapií (chromoterapie). Naše vybrané produkty si můžete prohlédnout i na vzorkovně přímo v Tetčicích, kde vám náš personál rád poskytne potřebné informace.

Jelikož jsme výrobci, plně dohlížíme na kvalitu materiálů a zpracování produktů. O tom, že si za svojí prací stojíme, svědčí záruka na 5 let. Naší předností je možnost upravit box či vanu podle přání zákazníka, kterému tak můžeme připravit zařízení na míru. Zájemce si tak může nakombinovat různé systémy, aby plně odpovídaly jeho požadavkům (např. kombinování masážních trysek, termo baterií, chromoterapie atp.). Pokud potřebujete konzultaci, neváhejte se na nás obrátit, k dispozici jsme mimo jiné i na online chatu, který je zpřístupněný na našich stránkách.

Naše firma nabízí i službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mít starosti se zapojením a zprovozněním. Servis po domluvě přijede, zařízení zapojí a vysvětlí jeho používání. Jako bonus při využití odborné montáže získáte prodlouženou záruku na 6 let. Kromě výše zmíněných produktů se firma dále zabývá prodejem širokého spektra sprchových dveří do niky, vaniček a sprchových koutů. Naše nabídka zboží je rozmanitá a vy si můžete vybrat podle různých parametrů – velikost vaničky, její výška, nabízíme široký výběr velikostí a typů sprchových dveří, včetně výběru typu skla.

Pro kompletní doplnění sortimentu, který přímo láká k relaxaci, nabízíme přírodní kosmetiku a vonné olejíčky pro prohloubení zážitku z koupele. V našich zařízeních si tak můžete kromě běžné očisty těla dopřát i aromaterapii, masáž těla pomocí trysek nebo vířivou koupel. To vše můžete doplnit i světelnou terapií, nebo v případě parního boxu saunou.

Naše firma vám také poskytne návod na údržbu zakoupeného zboží tak, aby vám správně fungovalo a vy jste mohli naše produkty co nejdéle používat. K údržbě a čištění van i sprchových koutů nabízíme ekologické čistící prostředky od francouzské firmy Briochin. Jejich obliba tkví ve snadném a efektivním použití, ale i v tom, že nejsou testovány na zvířatech a nezatěžují přírodu.

Produkty si můžete prohlédnout na našich webových stránkách www.arttec.cz.