3 hodnocení

Ohřev vody ve vaně 1500 W, topení s průtokovým snímačem

Dohřívání vody ve vaně Vám prodlouží dobu užívání horké koupele bez neustálého dopouštění teplé vody. 

 • Ovládání: ano
 • Výkon: 1 500 W
 • Elektronika: ano
 • Teplota: až 41°C
 • Průtokový snímač: ano
 • Ochrana při poklesu vody: ano
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: DOH0001
Značka: ARTTEC
21 900 Kč 18 099 Kč bez DPH
Kategorie: Náhradní díly k hydromasážním vanám a boxům
Záruka: 2 roky
? Hmotnost: 5 kg
Ovládání: Dotykové
Výkon: 1 500 W

Dohřívaní vody ve vaně formou zabudovaného topení v kompletu hydromasážního systému je ideální volbou pro osoby, které využívají masážní vanu k dlouhé koupeli a nebaví je stále dopouštět teplou vodu.Pokud patříte k těmto vyznavačům dlouhých relaxačních koupelí, může Vás jistě zajímat naše novinka, která nabízí velmi elegantní řešení tohoto problému.

Jak to funguje:

Do systému masážní vany je zabudováno topení pro ohřev vody, které vyrovnává tepelnou ztrátu. V případě pocitu chladnutí vody jednoduše zmáčknete tlačítko a voda ve vaně se začne ohřívat. Spuštění topného tělesa ve vaně kontroluje elektronika s průtokovým snímačem, kdy po vypnutí hydromasáže se ohřívání automaticky vypne, aby nedošlo k přehřátí topného tělesa. S integrovaným topením ve vaně, již ničemu nebrání udělat si po dlouhém dni dlouhou chvilku pro sebe a vychutnat si horkou koupel, společně s hydromasáží, případně pro zapojení co nejvíce smyslů využít i oblíbené vůně esenciálního olejíčku společně se světlem, které se dá taktéž do masážní vany nechat nainstalovat. Po této příjemné, pečující koupeli se Vám bude mnohem lépe spát, navíc se při mírném pocení z těla odplavují škodlivé látky a taktéž horká koupel s vodní masáží působí velice blahodárně na stav pokožky. 

Parametry topného kompletu:

 • Ovládání: ano
 • Výkon: 1 500 W
 • Elektronika: ano
 • Teplota: až 41°C
 • Průtokový snímač: ano
 • Ochrana při poklesu vody: ano

K jakým vanám můžete tento ohřev instalovat? Tento komplet pro dohřívání vody můžeme na vaše přání instalovat do všech hydromasážních a vířivých van, které máme v nabídce.

Ohřívání se spustí pouze současně s hydromasážním čerpadlem (musí proudit voda, ochrana proti přehřátí). Výkon je 1 500 W a je dostačující i pro největší vany naší výroby o objemu vody až 300 litrů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme česká firma ARTTEC, která se již 25 let zabývá výrobou a prodejem sanitárního zařízení. V naší výrobní hale v Tetčicích vyrábíme kvalitní vířivé vany, masážní boxy, hydromasážní vany, sprchové boxy a termo boxy. Pro ty nejnáročnější zákazníky máme v nabídce parní lázně a jako světovou novinku hydromasážní vany se světelnou terapií (chromoterapie). Naše vybrané produkty si můžete prohlédnout i na vzorkovně přímo v Tetčicích, kde vám náš personál rád poskytne potřebné informace.

Jelikož jsme výrobci, plně dohlížíme na kvalitu materiálů a zpracování produktů. O tom, že si za svojí prací stojíme, svědčí záruka na 5 let. Naší předností je možnost upravit box či vanu podle přání zákazníka, kterému tak můžeme připravit zařízení na míru. Zájemce si tak může nakombinovat různé systémy, aby plně odpovídaly jeho požadavkům (např. kombinování masážních trysek, termo baterií, chromoterapie atp.). Pokud potřebujete konzultaci, neváhejte se na nás obrátit, k dispozici jsme mimo jiné i na online chatu, který je zpřístupněný na našich stránkách.

Naše firma nabízí i službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mít starosti se zapojením a zprovozněním. Servis po domluvě přijede, zařízení zapojí a vysvětlí jeho používání. Jako bonus při využití odborné montáže získáte prodlouženou záruku na 6 let. Kromě výše zmíněných produktů se firma dále zabývá prodejem širokého spektra sprchových dveří do niky, vaniček a sprchových koutů. Naše nabídka zboží je rozmanitá a vy si můžete vybrat podle různých parametrů – velikost vaničky, její výška, nabízíme široký výběr velikostí a typů sprchových dveří, včetně výběru typu skla.

Pro kompletní doplnění sortimentu, který přímo láká k relaxaci, nabízíme přírodní kosmetiku a vonné olejíčky pro prohloubení zážitku z koupele. V našich zařízeních si tak můžete kromě běžné očisty těla dopřát i aromaterapii, masáž těla pomocí trysek nebo vířivou koupel. To vše můžete doplnit i světelnou terapií, nebo v případě parního boxu saunou.

Naše firma vám také poskytne návod na údržbu zakoupeného zboží tak, aby vám správně fungovalo a vy jste mohli naše produkty co nejdéle používat. K údržbě a čištění van i sprchových koutů nabízíme ekologické čistící prostředky od francouzské firmy Briochin. Jejich obliba tkví ve snadném a efektivním použití, ale i v tom, že nejsou testovány na zvířatech a nezatěžují přírodu.

Produkty si můžete prohlédnout na našich webových stránkách www.arttec.cz.