Neohodnoceno

GT 7 sprej

  • penetrační olej
  • mazivo
  • ochrana proti korozi
  • čisticí prostředek
  • a mnoho dalšího
Můžeme doručit do:
14.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: SOR00317
Značka: ARTTEC
189 Kč –26 % 139 Kč 115 Kč bez DPH
Kategorie: Díly sprchových sestav
Záruka: 2 roky
? Hmotnost: 0,5 kg
gt7 spre na promazání koleček ve sprchovém boxu
Tip
189 Kč –26 %

Kontaktní sprej GT-7 odpuzuje vlhkost, čímž zabraňuje pronikání vlhkosti na kontakty elektrických přístrojů a nářadí. Díky schopnosti rozpouštět krystalky odstraňuje rychle rez. Dále uvolňuje zatuhlé a zarezlé šrouby a matky.

Tento sprej také zabraňuje skřípání a vrzání řemenic, šroubových spojů i strojních součástí. Pronikne až pod staré vrstvy vazelín a mazacích tuků. Dále čistí a ošetřuje kontakty elektrických zařízení a odstraňuje zbytky mastných nečistot a maziv.

Kontaktní sprej GT- 7 působí dlouhodobě proti pronikání vlhkosti do strojních součástí, konzervuje disky kol, náhradní díly na motocykly, šrouby, spojovací materiály apod.

Tento prostředek doporučujeme pro pravidelnou údržbu pojezdů a pantů u masážních boxů, parních boxů, sprchových koutů a zástěn.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme česká firma ARTTEC, která se již 25 let zabývá výrobou a prodejem sanitárního zařízení. V naší výrobní hale v Tetčicích vyrábíme kvalitní vířivé vany, masážní boxy, hydromasážní vany, sprchové boxy a termo boxy. Pro ty nejnáročnější zákazníky máme v nabídce parní lázně a jako světovou novinku hydromasážní vany se světelnou terapií (chromoterapie). Naše vybrané produkty si můžete prohlédnout i na vzorkovně přímo v Tetčicích, kde vám náš personál rád poskytne potřebné informace.

Jelikož jsme výrobci, plně dohlížíme na kvalitu materiálů a zpracování produktů. O tom, že si za svojí prací stojíme, svědčí záruka na 5 let. Naší předností je možnost upravit box či vanu podle přání zákazníka, kterému tak můžeme připravit zařízení na míru. Zájemce si tak může nakombinovat různé systémy, aby plně odpovídaly jeho požadavkům (např. kombinování masážních trysek, termo baterií, chromoterapie atp.). Pokud potřebujete konzultaci, neváhejte se na nás obrátit, k dispozici jsme mimo jiné i na online chatu, který je zpřístupněný na našich stránkách.

Naše firma nabízí i službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mít starosti se zapojením a zprovozněním. Servis po domluvě přijede, zařízení zapojí a vysvětlí jeho používání. Jako bonus při využití odborné montáže získáte prodlouženou záruku na 6 let. Kromě výše zmíněných produktů se firma dále zabývá prodejem širokého spektra sprchových dveří do niky, vaniček a sprchových koutů. Naše nabídka zboží je rozmanitá a vy si můžete vybrat podle různých parametrů – velikost vaničky, její výška, nabízíme široký výběr velikostí a typů sprchových dveří, včetně výběru typu skla.

Pro kompletní doplnění sortimentu, který přímo láká k relaxaci, nabízíme přírodní kosmetiku a vonné olejíčky pro prohloubení zážitku z koupele. V našich zařízeních si tak můžete kromě běžné očisty těla dopřát i aromaterapii, masáž těla pomocí trysek nebo vířivou koupel. To vše můžete doplnit i světelnou terapií, nebo v případě parního boxu saunou.

Naše firma vám také poskytne návod na údržbu zakoupeného zboží tak, aby vám správně fungovalo a vy jste mohli naše produkty co nejdéle používat. K údržbě a čištění van i sprchových koutů nabízíme ekologické čistící prostředky od francouzské firmy Briochin. Jejich obliba tkví ve snadném a efektivním použití, ale i v tom, že nejsou testovány na zvířatech a nezatěžují přírodu.

Produkty si můžete prohlédnout na našich webových stránkách www.arttec.cz.