1 hodnocení

Dezinfekční gel

Dezinfekce rukou s organickými éterickými oleji a aloe vera 100 ml.

Hydroalkoholický gel (zaručený obsah 70% alkoholu) bez oplachování, bez mýdla. Vyrobeno ve Francii. Obohaceno o organický gel z aloe vera, který ruce nevysušuje, zvlhčuje, vyživuje a chrání ruce.

 

Přírodní vůně s éterickými oleji z máty peprné a čajovníku.

 

* Osvědčená účinnost :

(1) Aktivní na obalené viry (30 s): NF EN 14476 + A2: Virus vakcinie

(2) Antibakteriální: NF EN 1276 (30 s): Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae

(3) Levuricid: NF EN 1650 (30 s): Candida albicans

Můžeme doručit do:
21.9.2021
Skladem
Kód: NAT00077
Značka: ARTTEC
99 Kč 82 Kč bez DPH
Kategorie: Tekutá mýdla na ruce
Záruka: 2 roky
? Objem: 0,1 l
? Hmotnost: 0,2 kg
? Typ zboží: Běžná cena
Aloe vera dezinfekční gel
Novinka

Dezinfekce rukou

Hydroalkoholický gel (zaručený obsah 70% alkoholu) bez oplachování, bez mýdla.
Vyrobeno ve Francii.
Obohaceno o organický gel z aloe vera, který ruce nevysušuje, zvlhčuje, vyživuje a chrání ruce.
Přírodní vůně s éterickými oleji z máty peprné a čajovníku.

Návod k použití : Nalijte malé množství gelu (3 ml) do dlaně a poté jej otřete do úplného vysušení (30 sekund).

Opatření pro použití : Uchovávejte mimo dosah dětí. Hydroalkoholický gel používejte opatrně. Před použitím si přečtěte štítek a informace o tomto produktu. Zabraňte kontaktu s očima. Obsahuje limonen přirozeně se vyskytující v éterických olejích, nepoužívejte v případě alergie. Produkt skladujte v původním obalu na chladném, suchém a dobře větraném místě mimo dosah tepla. Nepoužívejte k jiným účelům, než pro které je určen.

NEBEZPEČÍ. H225 Vysoce hořlavá kapalina a páry. H319 Způsobuje vážné podráždění očí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a všemi ostatními zdroji zapálení. Kouření zakázáno. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud je oběť nosí a lze je snadno vyjmout. Pokračujte v oplachování. Pokud podráždění očí přetrvává:

navštívit lékaře. Uchovávejte při teplotě od + 5 ° C do + 25 ° C. Obaly znovu nepoužívejte. Nepoužitý přípravek a jeho obal zlikvidujte na příslušných sběrných místech.

UFI: 7GUV-UU12-95JP-FCT1

Složení : Ethanol 70% (m / m) CAS 64-17-5. Formulace: AL. - Typ produktu: TP1 - Dezinfekční prostředek pro lidskou hygienu - Produkt určený pro širokou veřejnost. - Použití: Viry, bakterie, kvasinky - Minimální trvanlivost a číslo šarže: viz na obalu.

* Osvědčená účinnost :

(1) Aktivní na obalené viry (30 s): NF EN 14476 + A2: Virus vakcinie

(2) Antibakteriální: NF EN 1276 (30 s): Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae

(3) Levuricid: NF EN 1650 (30 s): Candida albicans

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Jsme česká firma ARTTEC, která se již 25 let zabývá výrobou a prodejem sanitárního zařízení. V naší výrobní hale v Tetčicích vyrábíme kvalitní vířivé vany, masážní boxy, hydromasážní vany, sprchové boxy a termo boxy. Pro ty nejnáročnější zákazníky máme v nabídce parní lázně a jako světovou novinku hydromasážní vany se světelnou terapií (chromoterapie). Naše vybrané produkty si můžete prohlédnout i na vzorkovně přímo v Tetčicích, kde vám náš personál rád poskytne potřebné informace.

Jelikož jsme výrobci, plně dohlížíme na kvalitu materiálů a zpracování produktů. O tom, že si za svojí prací stojíme, svědčí záruka na 5 let. Naší předností je možnost upravit box či vanu podle přání zákazníka, kterému tak můžeme připravit zařízení na míru. Zájemce si tak může nakombinovat různé systémy, aby plně odpovídaly jeho požadavkům (např. kombinování masážních trysek, termo baterií, chromoterapie atp.). Pokud potřebujete konzultaci, neváhejte se na nás obrátit, k dispozici jsme mimo jiné i na online chatu, který je zpřístupněný na našich stránkách.

Naše firma nabízí i službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mít starosti se zapojením a zprovozněním. Servis po domluvě přijede, zařízení zapojí a vysvětlí jeho používání. Jako bonus při využití odborné montáže získáte prodlouženou záruku na 6 let. Kromě výše zmíněných produktů se firma dále zabývá prodejem širokého spektra sprchových dveří do niky, vaniček a sprchových koutů. Naše nabídka zboží je rozmanitá a vy si můžete vybrat podle různých parametrů – velikost vaničky, její výška, nabízíme široký výběr velikostí a typů sprchových dveří, včetně výběru typu skla.

Pro kompletní doplnění sortimentu, který přímo láká k relaxaci, nabízíme přírodní kosmetiku a vonné olejíčky pro prohloubení zážitku z koupele. V našich zařízeních si tak můžete kromě běžné očisty těla dopřát i aromaterapii, masáž těla pomocí trysek nebo vířivou koupel. To vše můžete doplnit i světelnou terapií, nebo v případě parního boxu saunou.

Naše firma vám také poskytne návod na údržbu zakoupeného zboží tak, aby vám správně fungovalo a vy jste mohli naše produkty co nejdéle používat. K údržbě a čištění van i sprchových koutů nabízíme ekologické čistící prostředky od francouzské firmy Briochin. Jejich obliba tkví ve snadném a efektivním použití, ale i v tom, že nejsou testovány na zvířatech a nezatěžují přírodu.

Produkty si můžete prohlédnout na našich webových stránkách www.arttec.cz.