Neohodnoceno

ARTTEC SUNDANCE 160 NEW- Sprchové dveře do niky

Kvalitní zpracování, moderní design a funkční detaily definují sprchové dveře ARTTEC SUNDANCE. Dveře jsou 2-dílné zasouvací na kolečkách a jsou opatřeny tvrzeným bezpečnostním sklem o síle 6mm. Zdvojená horní kolečka zajišťují lehký chod. Systém vyklápění dveří ve spodní části se postará o jednodušší údržbu a čištění sprchových dveří ARTTEC SUNDANCE. 

Rozměr: 156-161 x 195cm
Typ skla: tvrzené bezpečnostní čiré sklo, 6mm
Šířka vstupu: 56,5cm
Provedení profilu: leštěný hliník

Můžeme doručit do:
2.4.2020
Skladem (1 ks)
Kód: PAN01259
Značka: ARTTEC
9 930 Kč 8 207 Kč bez DPH
Kategorie: Šířka 120 - 160 cm
Hmotnost: 54 kg
Šířka vstupu: 56 cm
Výplň dveří: čiré
Šířka dveří: 120 - 160 cm
Typ dveří: zasouvací

ARTTEC SUNDANCE 160 NEW Sprchové dveře do niky

Kvalitní zpracování, moderní design a funkční detaily definují sprchové dveře ARTTEC SUNDANCE. Dveře jsou 2-dílné zasouvací na kolečkách a jsou opatřeny tvrzeným bezpečnostním sklem o síle 6mm. Zdvojená horní kolečka zajišťují lehký chod. Systém vyklápění dveří ve spodní části se postará o jednodušší údržbu a čištění sprchových dveří ARTTEC SUNDANCE. Dveře jsou dále vybaveny magnetickým uzavíráním a pochromovanými madly.


Rozměr: 156-161 x 195cm
Typ skla: tvrzené bezpečnostní čiré sklo, 6mm
Šířka vstupu: 56,5cm
Provedení profilu: leštěný hliník

  • zdvojená horní kolečka
  • vycvakávací kolečka dole
  • bez vaničky
  • v kombinaci s bočním dílem lze vytvořit sprchový koutTechnická specifikace série EXCLUSIVE

Z čeho je vyroben rám dveří, a jak je chráněn proti korozi?

Rám je vyroben z hliníku označení 6463 - slitina AlMgSi s výbornou tvárností, leštitelností a odolností proti korozi. Průměrná tloušťka vrstvy oxidu hliníku je 2 – 5 µm. Po 96 hodinovém testu působením neutrálního solného roztoku nevykazuje materiál rámu žádné známky koroze.
Stejně jako madla, i pochromovaný rám u stěny dveří nebyl nijak poškozen testem se solným roztokem.

Jak jsou zpracovány dveře sprchového koutu?

Gumové těsnění částí spodní části dveří je vysoce odolné vůči chladu i teplu. Při testech extrémních teplot (-20°C a 80°C) se toto těsnění nijak nepoškodilo.
U magnetických pásů dveří proběhl stejný test vůči teplotám jako u gumového těsnění. I tyto zůstaly absolutně bez poškození.
Šroubky německého standardu DIN 7951 a DIN 7982, 304# z vysoce kvalitní nerezové oceli. Také prošla testem se solným roztokem bez koroze.
Závěsné panty dveří jsou chráněny proti korozi a oděrkám. I při 20 000 cyklech otevírání a zavírání fungují dveře naprosto bez problému.

Jsou madla ošetřeny proti korozi?

Pochromovaná madla s tloušťkou povrchové úpravy 2 – 5 µm podstoupila test působení neutrálního solného roztoku po 4 dny. Madla vydržela bez jakéhokoliv oloupání.

Je kout vybaven bezpečnostním sklem?

6mm tvrzené bezpečnostní sklo dle standardu EN 12150-1 pro Sodnovápenatokřemičité sklo je až pětkrát odolnější vůči bočnímu nárazu, odolá teplotám rozdílům v ploše až 250°C a při rozbití se roztříští na velice malé neostré úlomky. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: