Zdraví a vitalita

28.06.2016

III. Pilíř - Jak psychika ovlivňuje naše zdraví?

Leták je možné stáhnout v pdf. Objektivním kriteriem, co je pozitivní nebo negativní psychika, je míra jejího souladu či nesouladu s principy Systému vloženého do Universa, takže i do hmotných těl nás lidí, kteří jsme jeho cílenou součástí. Připomeňme si také myšlenky nezapomenutelného prezidenta Havla, když hovořil o „blbé náladě“ ve společnosti a snažil se hledat a předcházet jejím příčinám.   Co je podstatou psychiky člověka? …

více

13.06.2016

I. Pilíř - Leták - zdravé stravování

Strava jako jeden ze tří pilířů zdravého životního stylu

více

01.01.2016

Chromoterapie

Přečtěte si naši online brožuru pro Chromoterapii   PDF ke stažení ZDE

více

01.01.2016

Revoluční světová novinka - vany se zabudovaným světelným zdrojem

Česká firma Arttec, výrobce koupelnových zařízení, ve spolupráci s firmou Liten a týmem „Svět je jinak“ uvádí na trh světovou novinku v balneologii – vanu se zabudovaným světelným zdrojem pro využívání chromoterapie (relaxace, léčení a rehabilitace barvami), aromaterapie (relaxace a léčba vonnými látkami), fytoterapie (léčení bylinami) a balneologie (masážní a léčivé koupele s přísadami např. soli z Mrtvého moře). Více v našem letáku:

více

01.01.2016

II. Pilíř - Vlivy prostředí a používaných předmětů na zdraví člověka

Tentokrát se s vámi podělím o poznatky, jak současné životní prostředí, zaplněné moderní technikou a předměty, jimiž se běžně obklopujeme, zatěžuje a oslabuje imunitu těla, která je základem prevence udržování zdraví.

více

01.01.2016

Informace o nové firemní politice ARTTEC

je mi ctí i potěšením vás informovat, že spolu se svými nejbližšími přáteli z týmu Svět je jinak, jsem si dal cíl přispívat k vitalitě a zdraví všech lidí, kteří jsou odhodláni přijmout tomu odpovídající životní styl.

více

Facebook Arttec
Čekejte prosím...
Máte dotaz? Akční leták